FOTBAL » LIGA 1 » CE A DECLARAT GOGA, CE AU VORBIT PETRE MARIN ŞI COMAN, DE CE A FOST SUSPENDAT DOBOŞ
Alte știri din fotbal
Valeriu Argăseală i-a scris o poezie lui Mircea Lucescu: „Să dăinuiască pentru veșnicie...”
0
Scene impresionante în UCL la Barcelona și Paris, în memoria lui Mircea Lucescu
0
Edi Iordănescu a publicat „o poză cât o mie de cuvinte”: „Doi s-au dus, și parcă erau nemuritori”
0
Mircea Rednic, discurs printre lacrimi la priveghiul lui Mircea Lucescu: „A venit și mi-a zis: «Crețulică»...”
0
Știri din fotbal internațional
Seară de coșmar pentru Barcelona » Atletico face un pas uriaș spre semifinalele Ligii, într-un meci complicat pentru Istvan Kovacs
0
PSG - Liverpool 2-0 » Campioana Europei a pulverizat „cormoranii”! Arne Slot, norocos să revină pe Anfield cu doar două goluri handicap
2
Marseille și-a prezentat noua emblemă!
0
Expertul în arbitraj a dat verdictul, după ce Istvan Kovacs a fost protagonist în Barcelona - Atletico Madrid
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
5
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Coșmar de Crăciun: o fetiță de 7 ani, ucisă de livratorul care îi adusese ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Lasati-o balta!: nu le mai plangeti mafiotilor de mila. Asa-i cand vrei terenuri de 1,7 mln euro!
Exact ca in romanul "Cel mai iubit dintre pamanteni", al lui Marin Preda! acolo, cu replica "astept ordonantele dvs" un om a fost trimis la inchisoare! Noroc ca nu e toata tara condusa de securisti, ca altfel, saracu petre marin si gigel coman erau la inchisoare! Oameni buni, sa fim seriosi! Traim in tara lu Papura Voda!
Si acum in incheiere... Hac! Io cu cine votez ca daca iese bekalii imi vara toata declaratia asta in kour! Hai nea muresene, baga si tu o tuika sa nu te dau in fapt si cu alelalte... porceo! tu cu buteliilii tale nu sari in sus cu nika? A si nea cocos.... matale macar acu sa dai o bere, ca n-ai dat niciodata nimic-nimic! SUBSEMNAT: GIGI_BETZIVU, ADRESA: CARCIUMA LA BETZIA DIN FEREFEU, MULTA BERE O SA BEU!
(Continuare) Si din ailalti, unul mai kelios asa zice " Lasa nea muresene, macatzash tu pamea, ca ne dam si noi la o parte, n-avea grija!" Al treilea zice si el intepat:" Sa ma loveasca toate buteliili mele , sa n-apuc sa ajung niciodata in Liga Campionilor (aulio, ce ma mai jur!) de nu tzom da meciu, si pa stiaua ii facem noi!" "Bine ma baieti, m-ati mai linijtit un pic... Baiete, ia mai baga un rand aici la baetzi, sa ne pregatim si noi de Liga Campionilor cu ei, he-he
Domnule gata, m-am hotarat! Recunosc tot! uite, acum fro 3 luni si jumate, aflat intr-o carciumaprin ferentari si tagand de o 'alba de bere langa mine i-am surprins discutand pe doi indivizi despre o panarama de-i ziceau ei... "liga intai"! Bah fratemiu ce-o fi "liga asta intai"?m-am intrebat si apoi mi-am ciulit urekile; zicea unu bortzos catre ailalti doi : "Bai verilor mancavash pavajul vostru al frumos de-l aveti prin bucuresti ca noi in cluj visam la asa ceva... Ba
Acestea sunt probele? Hahahahaha!
astia din comisie sunt intregi la minte??fiinca dupa cum au judecat s-ar parea ca nu!!daca se ajunge la UEFA eu prevad necazuri mari ptr FRF!
Se fura in tara asta ca in codru :)) si atat au putut gasi astia , asta e coruptie la noi , tara de cacat
si daca il suna Lucian Goian pe Dorin Goian, sa zicem inaintea unui derby important de-al Stelei, o sa decida comisia ca Dinamo si Steaua sunt corupte pentru ca au aranjat meciu????
Gigi Becali a calcat in retur intelegerea initiala a mafiotilor din FRF : in 2007-2008 trebuie sa castige campionatul CFR Cluj. I-au dat dreptate in cazul bricheta ( pentru adormirea spiritelor) dar dupa aia atac la baioneta : cascada de blaturi ale CFR-ului si in final scandalul in cazul de la Cluj pentru deturnarea atentiei de la felul in care CFR a castigat campionatul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.