Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Vlad, tu faci o mare eroare de logica si interpretare. O sancțiune se aplică prin raportarea faptei incriminate la norma de conduita și nu prin raportare la intensitatea faptei. Diferența dintre ce a făcut Sapunaru și ce a făcut Stanciu, este reprezentată de intensitatea gesturilor, dar amândoi au fost huligani. Ca să fiu și mai bine înțeles: un viol este pedepsit, indiferent dacă victima are sau nu nevoie de spitalizare după ce a fost consumat.A nu-l sancționa si pe Stanciu, pentru exact aceeași faptă, nu face decât să demonstreze că FCSB este protejată și că se judecă cu dublă măsură. Ca o ironie însă, suspendarea asta îi folosește viitoarei campioane, Astra Giurgiu, care a scăpat de un adversar puternic.
Pai daca intra la parnaie *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De blatul ordinar de aseara nimeni nu spune nimic, subiect tabu...cele doua echipa ale partidului rosu au tras-o de o omenie doar sa coboare Steaua de pe primul loc. As vrea sa vad si eu reactia federatiei si a comisiilor ligii profesioniste de fotbal, as mai vrea sa vad factura cu care s-a achitat inchirierea stadionului National Arena de aseara.
Neputințafalit,robertdamian și membriicomisieide..***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voi observați ca nu exista niciun postac pe aici care sa fie nemultumit de Negoiță desi ala minte de rupe pamantul si isi bate joc de ei!? OARE DE CE?
Cat poti fi de prost si rupt de realitate, cat poti sa urasti Steaua de fapt sa scrii asemenea aberatii...sa compari comportamentul huliganic de vasgabond cu doua clase care sare la bataie, practic se urca pe gard si injura spectatorii din tribune scuipandu-i in fata camerelor de filmat si, faptul ca Stanciu i-a aratat cuiva degetul mijlociu. Pai ma retardatule care ai scris aceasta mizerie, tu crezi ca cineva nu va pune mana pe tine intr-o zi, cand nu te astepti si nu-ti va arata degetul mijlociu ci te va scuipa in fata in fata prietenilor, te va injura si umili iar apoi, sa-mi spui si mie daca e echidistant.
Cat iti da PSD sa postezi aberatii?
Negoiță și Morar de la Rapid sunt cei mai mincinoși patroni din fotbalul romanesc.
la cat de prosti sunt dinamopistii si toti dupa acelasi calapod , n-ar fi o surpriza ca , in urma unui test adn , sa se descopere ca toti sunt copiii lui Borcea , care presta inca din gradinita
macar noi ne-am mai revenit ....chiar daca nu 100%...intrebarea este voi o s-o faceti dupa ce intra ciobanu iar la parnaie....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.