Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii l-a dat de gol pe jucătorul de la FCSB: „S-a retras!”
0
Oribil! Denis Alibec a înjurat copiii din academia Chindiei: „Duceți-vă-n p**a mea”
5
El este alesul lui Kyros Vassaras pentru barajul FCSB - FC Botoșani
0
Florin Gardoș a ieșit la atac după Chindia - Farul: „M-am uitat pe reluări”
1
Știri din fotbal internațional
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga
0
Cristi Chivu, întrebat cu cine ține la Cupa Mondială: „Doar la asta mă gândesc”
0
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
10
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Eu sunt dinamovist si am sa fiu impartial; Cred ca gestul lui Stanciu nu se compara cu cel al lui Sapunaru, care s-a comportat ca un golan, atat prin atitudinea din teren, gesturi, mimica si declaratii. Daca nu ma insel Sapunaru mai mult a stat cu degetele mijloci pe sus decat sa joace fotbal. Stanciu in schimb este un baiat cuminte, fara antecedente, probabil a fost si el avertizat, iar la o recidiva va fi pedepsit. Cred ca la final, Steaua va fi campioana Romaniei, deoarece in meciul direct, Astra nu a aratat ca are forta. Alibec si-a cam dat toata portia de goluri din playoff in meciul cu Dinamo .
Tu de ce minti cand spui ca Gazeta e antistelista ? Craitoiu e ruda cu antrenorul lor stie oricine asta.
Comisiile protejeaza temeinic echipa partidului rosu fosta steaua actuala fcsBitesti. E clar. Cartile sunt facute sa ia scarbelle campionatu. Asta e. Trebuie suspendati cat mai multi jucatori adversi, antrenori,conducatori doar-doar o lua si scarbba campionatu. Doar arbitrii nu trebuie suspendati ca astea sunt cheia angrenajului fcsBitestiului, fara ei, istoria lor parca nici nu ar fi existat. Asta e.
Da stiam ca si Gazeta Sporturilor este antIstelista,dar de la a arata un degen unora care te injura si pana la circul facut de acest bufon Sapunaru care si-a aruncat tricoul de pe el in timpul meciului,si-a incitat si indemnat colegii ca sa paraseasca terenul,a intrat in clinci direct cu fanii cu care s-a injurat si scuipat este cale lunga,dar stie ca de obicei doar cei buni sunt dusmaniti ! Nu sunt de acord cu gestul lui Stanciu dar de Ropotan ce spuneti dragi "Gazetari"ca parca si Ropo se injura si scuipa cu fanii stelisti ????
Ai dreptate, insa Avram trebuie sa-l mai fi si vazut pe Stanciu. Esti sigur ca l-a vazut cu degetul mijlociu ridicat? Ca doar Avram nu se uita la televizor la momentul respectiv.
pentru ce?
Un singur lucru ai uitat ,***ca Sapunru merita vreo 3cartonase rosii !***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
blat facut de rusinea Europei dinamo,blat facut de rusinea Europei dinamo
prietene , pentru ce a facut in timpul meciului sapunaru trebuia sa primesca cartonas galben , portocaliu spre rosu . carnetul se retine pentru abateri savarsite dupa fluierul final, Suspendarea este meritata Insa vormib de inechitatea arbirtajului lui avram , inslusiv dupa meci AVEA OBLIGATIA SA RETINA SI CARNETUL DE JUCATOR AL MARELUI DECAR STANCIU
Mai sa fie,dar ce atenti au fost acesti arbitrii!!!?Cel de rezerva vede, si aude un gest,iar celalalt vede un penalty!!!! Tare,nu!?Ambele, impotriva Pandurilor !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.