Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
1
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
1
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, primul jucător de la Arsenal care sărbătorește câștigarea Premier League: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
0
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
1
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cinci măsuri de forță pe care Uniunea Europeană le poate folosi într-un ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Iar umbla fcfcsbeaua cu cortul stramosesc
Mimao a primit cadou de la Burleanu dreptul de a juca în liga 1
Ești real mă!? Nici Ștrul parca nu e in halul asta de prost! :-))) el la 3 mișuna pe aici deși meciul începea dupa 6, acum probabil a adormit cu telecomanda in mâna! :-))) Bibi rulz! :-)))
Cum apare Cătălin.. sa își umple frigiderul .... apropo Cătăline... cat timp exista fcsb .. nu o sa fiți niciodată steaua ... Clona apărută în 2016 .. Unde juca echipa în 2015 ? O sa spui de fcsb 2003 .. dar eu îți aduc aminte ca echipa din liga 1 .. joaca din 1947 fotbal .. și ca la aceasta echipa .. au jucat lăcătuș, Hagi, Ilie Dumitrescu.. etc .. și mereu aceasta echipa .. a adus cele mai mari performante în România... Și înainte de revoluti atât cât și după... Tu ce poți sa spui de csa ? Ca nu poate promova din liga a 4a .. va bat curierii ... stema făcută de Becali... jucători formați la echipa lui Becali:)) Csa echipa din pix ... în teren sunt o gluma proasta .. Echipa care ignora fair play ... România sa dea la tot fotbalul bani ... dacă tot au bani ... comunismul a căzut... afara cu echipele de stat
*** !:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
care VARA ? vara din Franta?:PPsau VARA viitoare ***?:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asta cum o rezolvi ! I6H ??:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.