Știri din fotbal internațional
Dezastru pentru omul care a calificat-o pe FCSB » A rămas șomer și echipa a retrogradat
0
Noile schimbări de regulament care se aplică la meciurile de la CM 2026 » Tot ce trebuie să știi despre turneul final: criteriile de departajare
0
Hegemonie absolută a unui miliardar! „Becali de Tijuana” are 23 de copii și a cumpărat tot fotbalul mexican: „Femeia este animalul meu preferat”
3
Papa Leon al XIV-lea, adversar al lui Donald Trump, transmite un mesaj la startul Cupei Mondiale: „Cine nu știe să trăiască cu ceilalți nu a înțeles viața”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Alexia, eleva din Cluj care voia să studieze la Viena, iar pentru asta a ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
Numai in Romania este posibil ca cei doi PUSCARIASI , jiji si mimi , care au distrus fotbalul romanesc , sa se ocupe in continuare de aceasta activitate ! Mai mult PROSTIMEA , zilnic se uita in gura lor !!! Este TRAGIC !
Loti e baiat rasat, nu a vrut sa faca acuzatii nefondate, acum 7 ani alde mm nu era inca puscarias, acum nu cred ca ii mai poate cineva contesta afirmatiile ... In fine, ca mm e puscarias si jjijji un taranoi parvenit nu e o problema, e plina tara de astia ca ei, ci ca mai exista romani care se uita in gura lor.
Loti era, probabil, foarte suparat. Lasand la o parte chestia cu puscaria (MM a gresit, dar a ispasit), din pacate nici Boloni nu a excelat ca antrenor. Oricum, ii urez multa sanatate!
IN URMA CU 7 ANI MIMI NU AJUNSESE LA BULOU ,L.B SE REFERA LA STAREA DE FAPT ACTUALA IN INTERVIU
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai inclusiv din declaratiile sale vechi reiese ca nu s-a inteles cu conducerea Stelei: "cred ca as fi putut sa lucrez CHIAR SI cu Gigi Becali". Apoi, ii zice lui Meme ca s-a comportat profesionist in relatia personala cu dansul, nu ca manager de club de fotbal, punctand clar ca cei din conducere nu au avut rabdare sa negocieze cu el. Oare ce-o fi inteles Meme, ca mie mi se pare destul de clar?! Sau chiar atat de limitat ii este IQ-ul, adica stiam ca e limitat, dar chiar asa, a insistat sa-i dea dreptate totala lui Boloni?!
Puscariasul Stoica are tupeu si obraznicie. Dar la ce poti sa te astepti la un individ certat cu legea,la un individ fara educatie.
Au si sarit *** GSP in apararea "maestrului"lor!Vai de capul lor de ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tipic. Boloni nu l-a criticat pe Stoica pentru comportamentul la adresa sa. Ci capacitatea manageriala ...l-a refuzat acum 7 ani și acum a spus de ce...
Cine a inceput scandalul ? Boloni ! Pentru ce ? Nu stim ! In primul rind ca el a jucat la Steaua CSA . Ce rost avea observatia golaneasca relativ la puscarie si aruncatul carligului aiurea in tramvai la bulgari ? Cind MM si Gigi sunt la FCSB ... S-a trezit vorbind ca Marghiolitza in bazar ! E folosit pe post de facalet de mestecat mamaliga de colegii Piturca, Stoica , Lacatus , Iovan si alte foste glorii devenite intre timp ...mirtoage ! Asta e povestea "nobilului " LASZLO. BOLONI, romanul sadea din Tg. Mures .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.