Alte știri din fotbal
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru Daniel Pancu: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
0
Daniel Pancu și-a anunțat cu jumătate de gură plecarea de la CFR Cluj: „Nu ascund lucrul acesta”
0
Ce a făcut Elias Charalambous după a refuzat-o pe FCSB: „Am ridicat nivelul în ultimii ani”
0
Din Liga 2 la echipa națională într-un singur sezon: el este surpriza lui Gică Hagi pentru amicalele cu Georgia și Țara Galilor
2
Știri din fotbal internațional
Înainte de finala Champions League, Luis Enrique a numit „cel mai bun antrenor din toate timpurile”: „Într-o zi o să facă și asta”
0
Gabi Balint a dat pronosticurile înaintea barajelor pentru Conference League: „Va câștiga la două goluri diferență”
0
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
se potriveste ca o manusa cu destinul defunctei steaua, care nu mai are nici macar echipa in liga a 4a...pur si simplu nu mai exista...au mai ramas cativa nostalgici care flutura fularuri cu sigle demult apuse...stema din dreptul tau o asimilez ca stema de pe steagul comunist cu secra si ciocanul...paaa...nu mai existati
Alexa: ”Te pup, nea Vama!” Pe-aici nici macar un pahar cu apa de izvor n-o sa mai gasim.”
Ovidiu Herea si Ricardo Cadu s-au antrenat doar sa vada lumea ca sunt liberi si pot semna cu oricine din liga 1 ..a profitat de situatie si si-au vazut interesul . Niciodata NU semnau cu rapid ,chiar daca ramaneau in liga 1 .jmecheri
pacat ca a murit rapidul. vroiam sa ii vad cum joaca cu steaua si la echipa care o au sa ii vad cum isi iau 5-6. au murit rapidistii purtand in ei ura si frustrarea in urma eliminarii de catre steaua din uefa si a tuturor esecurilor avute in ultima perioada in fata stelei...... ole ole adio rapidule. eu zic sa va alegeti alta echipa...ce ar fi sa tineti cu astra de acum? :))))
tu esti suporter dinamo 2006 sau csa?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Le doresc respectivilor suporteri sa li se intample ce i s-a intamplat clubului rapid azi :)))))))
decat asa liga mai bine la amatori si tot vor avea mai multi spectatori decat *** vopsita.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De parca a fost trimis de clubul Rapid, acolo a fost initiativa a catorva suporteri in urma rasismului si prostiei clubului si suporterilor fcsb, de exemplu tu.
Liga a 4-a . E mai bine asa. Si sa promovati la 100 de ani de la infiintare: in 2023.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.