Alte știri din fotbal
Ce a sesizat Alex Chipciu după 0-5 în finala campionatului: „Nu vreau să pară discurs de loser, dar unii au renunțat”
0
Panduru l-a scuturat pe jucătorul Craiovei: „S-a mai grăbit, nu se termină fotbalul în seara asta”
0
Cristi Dulca și Raul Rusescu au „negociat” topul jucătorilor Craiovei: „Buni de tot anul ăsta!”
0
Remarcații lui Emil Săndoi, campion în '91, în sezonul de titlu al Craiovei: „Bancu a făcut legea!”
0
Știri din fotbal internațional
Ziarele spaniole au schimbat foaia cu Ionuț Radu » Ce au scris după remiza de la Bilbao
0
Președintele Marotta, sincer, despre Cristi Chivu: „Ce m-a surprins la el a fost...”
0
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Epopeea infracțională a lui Costin Oprea, „mitomanul iscusit” care s-a ...
Libertatea
Am vazut la Cluj rivalitate in 2007... "Incidentul a avut loc vinerea trecuta intr-un local din Cluj-Napoca, acolo unde un suporter al clubului de fotbal CFR Cluj, Bencze Istvan, a fost batut de un grup format din 15 suporteri ai Universitatii Cluj. Victima a fost spitalizata, dar a decedat luni seara din cauza multiplelor leziuni."
prost e fiul mamicii tale. Si nu pentru ca nu e de acord cu parerea mea. Asta ar fi o dovada ca rationeaza. Ci pentru ca jigneste.
Băiete , chiar ești prost , dar rău de tot !!! Fără supărare !
rivalitatea e un lucru foarte bun si trebuie cultivata cu multa atentie si pricepere. Pentru ca poate aduce interes, spectacol, valoare si bani in fotbalul romanesc. Steaua-Dinamo, Bacau-Iasi, Petrolul-Steaua, Craiova-Dinamo, Poli Timisoara-Dinamo, UTA-Poli, U-CFR s.a.m.d. fata de Viitorul-Voluntari, Astra-Academica, Chiajna-Calarasi, CFR-Astra s.a.m.d., parca suna mai bine prima lista nu? Arbitraje corecte, rivalitate, competitie deschisa, toate astea sunt singura scapare pentru fotbalul romanesc
tu esti doar oltean. Din Craiovasik park
Stadionul din Ghencea ca sa devina rentabil trebuie ca toate echipele din Bucuresti si imprejurimi sa joace pe el.La cum arata stadionul,cred ca suma e umflata vezi dublata.Nici nu vreau sa ma gindesc cite cartiere de vile s-au facut cu *** de acolo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Btw... au fost vreo 35000+ de oameni. Nu stiu de unde ai venit cu 30.000 si cu numarul fix de rapidisti si stelisti :)) restul ce erau? Fantome?
Serios? De unde ai venit cu cifrele astea :)) Ai fost la meci si ai vazut sau cum? 10.000 de stelisti erau in peluza si minim alti 10.000 la tribune. Poate uiti pana unde au patruns cei de la sud sa cafteasca niste fecesebisti plasati aproape de peluza rapidista. Treceau 20 de baieti de la sud printre 15000 de rapidisti de la tribuna a doua, dadeau suturi in fund si apoi se retrageau printre cei 15000 de rapidisti fara sa-si ia o palma sau sa sara lumea pe ei? In primul rand Steaua s-a ocupat de vanzarea biletelor. Rapidistii au primit vreo 10.000. Restul s-au luat de la stadion. Hai sa zicem ca si-au mai cumparat bilete inca 3000 de rapidisti la tribune. Mai lasa vorbele din "auzite".
Si mai ales pentru coregrafia de la meciul cu City, coregrafie de lasi! Pentru ca numai niste lasi frustrati pot face o asa coregrafie cand nu au adversari in tribuna, pentru ca galeriile Stelei lipseau de la acel meci! Fa tatà coregrafie cand ai adversari, nu asa ca lasii...e o lipsa crasa de respect!
Are impresia ca noi stelistii (din prima liga) ne-am dus dupa cupe si flori, si ca nu putem intelege fenomenul!:) Ne trebuie un "purgatoriu" ca sa-l putem intelege!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.