Alte știri din fotbal
Stadionul din Superliga va fi scos la licitație pentru o sumă infimă, în plin campionat
0
Filipe Coelho nu se lasă păcălit de forma slabă a celor de la CFR și lansează avertismentul: „Va fi dificil”
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Gol superb în minutul 36
1
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
6
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso l-a abordat personal pe starul lui Juventus pentru a-l convinge să vină la Real Madrid!
0
Heerenveen - PSV, în etapa #15 din Olanda » Dennis Man dă o pasă de gol genială
0
Thomas Tuchel a criticat tragerea la sorți pentru Cupa Mondială din 2026: „Nu avem nevoie de așa ceva”
0
Final incredibil în Aston Villa - Arsenal și lupta la titlu în Premier League e relansată!
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
4
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Bjorn fc5b este adevarata clona a unei echipe cu istorie care acum e in liga a3-a. Că neuronii tai imbibati cu alcool spun altceva ne doare drept in freză! Fc5b este o adunatura gigistă care face mult rau fotbalului românesc! Doar voi va amagiti singuri ca adepta fotbalului de cumetrie este steaua. Evident ca fara cooperativa gigista comandată din timp de cioban pentru play-off fotbalul românesc ar fi insemnat cu totul altceva! Asa e o balega mare. De jur imprejur, stopii -ar spune Cioran!
Pai un fotbalist mediocru cum sa stie ceva despre o echipa care a castigat Cupa Campionilor...a aflat doar de Dinamo care a avut meciuri dificile gen 17Nentori... :))...sau de faptul ca joaca derby-uri cu Chiajna sau Voluntari in play-off
Damien nu e rau ca fundas dreapta si probabil dupa cateva meciuri va deveni si mai bun ! Despre declaratia de mai sus , hai sa o lasam asa , vrea baiatul sa se puna bine cu suporterii ! Multi jucatori straini confunda Dinamo Bucuresti cu Dinamo Kiev ! Caiini de vreo 10 ani se zbat in anonimat ! Sa speram ca Rednic va schimba din sezonul viitor aceasta situatie ! Hai Dinamo !
Sigur pentru cei care nu cunosc FCSB este adevarata Steaua, cealalta clona CSA este echipa socialista nou infiintata, adica un fel de cooperativa. FCSB este adevarata Steaua cea care detine palmaresul si care a jucat fotbal pentru suporteri din 2003 si pina astazi.
ete chestie, la el in bananier au ajuns numai vesti de la hateri
Normal ca nu a auzit de Steaua, Steaua nu mai exista din 2014, dar sa spui ca Dinamo este una din cele mai bune echipe din ultimi ani, este clar, omului i-a spus un frustrat ca asa este, ori el este dus cu capul, iar suporterii daca sunt încântați cand sunt mințiți, ce sa mai zic. Atunci spun si eu da, Dinamo este cea mai buna echipa din toate timpurile, de aici si sloganul Doar Dinamo București, pentru că ei sunt cei mai buni în viziunea lor, bravo băieți, tineti-o tot asa, poate cine stie voi ati castigat si champions league, nu stiu.
vox populi, prietene !!
Sunt disperati gigistii!!! Heheheee.... Pai omul asta de ce sa minta!?? Cum? Nu a auzit de pro s tia gigista endemica care sufoca Romania bolnava la cap??
Ha ha ha,daca asta era de prin Congo,nu era o probla,dar este din UE ! Ori a fost tendentios,ori este un incult in materie de fotbal !
Cum o dai tot este mai bine decat fara meciuri in Europa si campioana play-out-ului, 2 sezoane la rand.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.