Comentarii (14)
valeri_gazzaev_is_back  •  04 Ianuarie 2020, 10:45

Orice jucator de la fc fcsb ar trebui sa primeasca o remuneratie financiara in plus fata de salariu, ceva gen spor de rusine, sau compensatie morala. In felul asta sa renteze semnarea unui contract cu clona slinoasa fc fcsb. :))))

valeri_gazzaev_is_back  •  04 Ianuarie 2020, 10:40

Fc fcsb nu e Steaua.

digei  •  04 Ianuarie 2020, 10:19

Nistor NU merge la FCSB.

blatistu49  •  04 Ianuarie 2020, 10:22

saracuNistor e transferat in fiecare zi ba JIJI ba clona csu

zorrozabal  •  04 Ianuarie 2020, 16:59

O cacealma de a lui Piturca-mizand pe esecul negocierilor-pentru a si crea un alibi sa rupa unilateral contractul ca sa plece in Oman!Iar Becali-alt poker-ist-nu are nevoie de nici un Nistor!Anul asta castiga lejer campionatul! Are sanse reale sa termine sezonul regulat pe primul loc(daca castiga si restanta cu finu'Pandele),iar in play off are"in mana" quinta royala-adica... cooperativa de cinci!

ionescugeorge77  •  04 Ianuarie 2020, 12:17

Jiji n are bani ...dar nu iasa de prost ca Piti ...i l lasa pe Nistor sa se spele cu el pe cap ...

ctinescu  •  04 Ianuarie 2020, 12:01
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

Ce raspuns prompt ai avut ac :)))

chronic  •  04 Ianuarie 2020, 11:50

Este deliciul anului nou cum cel mai important jucator al unei echipe care se zice ca e foarte titrata (desi e o clona) este disputat de alte 2 clone (desi doar una e o clona infiintata direct in liga a 2-a)

hansolo10  •  04 Ianuarie 2020, 11:42
Postat de romeverest pe 04 Ianuarie 2020, 11:38

Cu siguranta Nistor va ajunge la Craiova !! Nu este atat de nebun sa accepte propunerea pipereanului ca apoi sa auda prin mass-media cum Becali il face praf cu tot felul de declaratii deplasate !!

acuma sincer ca fotbalist daca te afecteaza ce spune un nebun pe la tv inseamna ca nu meriti sa fii fotbalist. de aia suntem unde suntem,ca avem jucatori de fotbal ultrasensibili,ca niste domnisoare.

vasy86le  •  04 Ianuarie 2020, 11:41
Postat de digei pe 04 Ianuarie 2020, 10:19

Nistor NU merge la FCSB.

Pentru bani o vinde si pe ma-sa, nu mai e cum era odata, sa ai orgoliu, caracter, principii, sa nu pui banul pe primul loc etc. In ziua de azi, pt toti conteaza banii, si oricat de multi ar avea, au obsesia asta, sa aiva mai mult. Doar ca, intr-o zi, oricat de multi bani ai avea, tot in mormant o sa ajungi si acolo nu mai conteaza cine esti, cati bani ai etc.

  • 1
  • 2