Comentarii (64)
Mihnea Ilie  •  05 Ianuarie 2020, 15:34

Ce bine...chiar nu mai dormeam din cauza asta...cu toate ca,la cata prostie remanenta exista in tarisoara noastra,nu m-ar mira deloc,maine sa avem,o alta ,,stire de senzatie,,-pe aceeasi tema,evident.

mario_rdfe  •  05 Ianuarie 2020, 15:56

Ma uit pe aici, cine fac misto de Dinamo, suporterii " craiovei" si ai "stelei " ! Bai,sa v a spun ceva :P ! Steaua nu mai exista, nu este nici macar cea din liga a patra, si aia tot o clona este ! Steaua e pa demult ! iar Craiova, este cea de la Mititelu din nu stiu ce liga ! degeaba v a amagiti...sustineti si voi clonele astea ca nu aveti incotro ! Dinamo traieste si e in liga 1 ..cu sau fara Nistor!

Icu Lucian Florin  •  05 Ianuarie 2020, 15:27

PCH v-am trimis prin curier din Bănie vopsea auto alb-albastră pentru tricoul lu Nistor de pe autocar. ;)

angel_of_death_  •  05 Ianuarie 2020, 17:57
Postat de Adrian Constantin Sendroiu pe 05 Ianuarie 2020, 17:45

schimba poza, problema e pe cine pun in noua poza?

Cum pe cine ??? Pe Negoita !!! saniuta toata ziua :)))))))))))))

dogred10  •  05 Ianuarie 2020, 15:46

Oricum Dinamo aduce un super mijlocas angolez, cu 145 de selectii in nationala Angolei si care este Coleg cu Bastos de la Lazio sau cu Carlos Eduardo de la Braga. Il cheama Hereilson da silva Cramo

rocky2  •  05 Ianuarie 2020, 16:24
Postat de chernomor pe 05 Ianuarie 2020, 16:03

Gigistule, clona impostoare FC FCSB (se citește FîCîSîBî) va fi dezafiliata imediat după decizia finală din procesul prejudiciului adus Stelei București. La Clinceni cu tine!

Cand se va dezafilia infractoarea fcsb, gigimea va avea de ales intre Viitura naşului, Voluntarii finului Pandele, sau satenii nepotului de la Clinceni! Au de unde alege, numai una si una!;) p.s. : in atentia gsp, una dintre cele de mai sus vor fi urmatorii ros-albastrii, eventual stelistii, asa ca puteti sa le ziceti asa inca de pe acum, oricum sunt toti sateliti!

chernomor  •  05 Ianuarie 2020, 16:03
Postat de ge3orge3 pe 05 Ianuarie 2020, 15:45

Eu cred ca s a referit la dinamo, cand a spus ca sunt prea mici. Ai inteles tu gresit . :)) Doar Dinamo Bucuresti, nu rivalizeaza cu nimeni. Cu cine sa revalizezi an de an , in PLAY OUT? Acolo toti sunt ca o familie . :)))))))))

Gigistule, clona impostoare FC FCSB (se citește FîCîSîBî) va fi dezafiliata imediat după decizia finală din procesul prejudiciului adus Stelei București. La Clinceni cu tine!

sittingbull  •  05 Ianuarie 2020, 15:57

Iar l-au transferat ăştia la Craiova? N-o fi obosit săracul de atâta navetă?!

mario_rdfe  •  05 Ianuarie 2020, 15:39

Macar sa plateasca salariile din banii aia, altfel iese urat ! sper sa nu mai vad prin presa ca jucatorii fac scandal ca sunt neplatiti ! cu plecarea asta am pierdut 75% din forta echipei, care oricum nu era cine stie ce..asta e, mergem din nou in play out, ne facem de ras din nou, avem un nou an dezastruos, dar nu putem renunta la aceasta iubire ! Dinamo Bucuresti este o mare dragoste ! Caini pana la moarte !

Eugen Pan  •  05 Ianuarie 2020, 18:03

mie mi se pare un jucator ratat batran.nu stiu de ce e asa mare fericire in tabara noastra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7