Alte știri din fotbal
GSP a aflat adevăratul motiv al supărării lui Mihalcea, după eșecul cu FCSB: „Nu le-a dezvăluit nici în vestiar”
0
Sepsi - Bihor, al doilea meci al zilei » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
5
Edi Iordănescu a dezvăluit ce l-ar face să revină la națională: „Categoric, am demonstrat”
0
Panduru și Zotta au prezis scorul exact pentru Turcia - România
0
Știri din fotbal internațional
Singurul selecționer care a dus Bosnia la Mondial, aroganță totală înainte de baraj: „Nu pot să numesc 5 jucători ai Italiei!”
0
Moment special pregătit de fanii lui Nice pentru legenda clubului
0
Mourinho nu se lasă: „Eliminarea cu Porto a fost o comedie, suspendarea o tragicomedie. Motivul, o minciună”
0
Internaționalul român, lăudat în Portugalia după meciul cu Benfica + Nota primită
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
11
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Striptease cu tricolorul la Circul de Stat din București. Preludiu, ...
Libertatea
Ma lasa rece Zecesebe. Campionatul (si asa foarte slab) Romaniei va fi castigat de CFR sau Farul. O victorie in fata uneia dintre aceste echipe nu duce la vreo schimbare . In plus, si Farul si CFR au antrenori, deci fot tine sub control situatia pe termen lung. Echipa mea este Real Madrid si stiu sa ma bucur de victorii in egala masura cu acceptarea infrangerilor. O echipa cu atatea CL stie sa treaca peste orice , iar suporterii ei sunt de acelasi calibru.
Ce faci, acum compari kfr-ul cu Barcelona? Mai bine vezi de echipa ta și taci. Se simte ca te doare la ficați victoria FCSB-ului.
Cu'' multe goluri de nimic'' a castigat CFR multe titluri ! Putem spune ca meciul cu Voluntari a fost castigat de catre CFR cu un ''gol de nimic''! Caracter *** acest Dan Petrescu !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Giginho, antrenorul fără licență, l-a bătut la popou pe marele, imensul antrenor cu licență Bursucea
Mallorca a bătut Real . Mallorca va câștiga vreun trofeu anil acesta ? Nu . Campionatul e lung și CFR știe sa gestioneze asta . In plus , Farul și Rapid joaca fotbal și au șanse marin( mai mari ca FCSB). Nu va îmbătați cu apa rece .
*** te-a bătut un "necalificat" !!!!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Să ținem cont că numărul ocaziilor clare de gol a fost de 4-1 pentru FCSB(în prima repriză).În repriza a-2-a scorul a fost de 2-1 pentru CFR.Să facă Petrescu calcule le.Hai Dane,curaj.
Petrescule să îți dai masterul în antrenorat cu Becali PROFESOR! ȚI-A DAT CLASĂ ȚIE ȘI LOSERILOR TĂI!
kfr o sa mai piarda puncte, campionatul se joaca între 3-4 echipe.
Fotbalul te pedepsește când îți dorești numai ciupeală
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.