Alte știri din fotbal
„Tot respectul pentru Sabău, dar...” » Cristiano Bergodi dezvăluie cum a transformat-o pe U Cluj: „Erau cu moralul la pământ!”
0
Câți bani a investit Dan Șucu în transferuri la Rapid sezonul acesta: „Nu e fericit”
0
Avertismentul fostului jucător de la Rapid: „Am văzut discuția dintre Dan Șucu și fostul lider al galeriei. Dacă apare o răceală, echipa suferă”
0
Omul care a luat 10 trofee în Ghencea mai crede în FCSB: „Trebuie să le lege!”
0
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Va fi un meci urat si fara goluri.
Care Steaua, nea ***? Echipa ta se numește Fotbal Club FCSB. Nu are stadion, nu are identitate, are culorile galben-ros-albastru și sediul prin Popesti Leordeni. Trezeste.te!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu ți-ai revenit?? Dar când băgai rezervele, ce credeai?? Abia i.ai bătut cu prima echipă, era clar că vei pierde dc bagi rezervele. Jenant! :))
Cat de gretos este acest teatru desentat jucat de Dan Petrescu! Era normal ca Astra sa castige meciul de cupa, gratie reciprocitatii din playoff cand acelasi Petrescu afirma cat de dulce este victoria cu 1-0! Acum inteleg ca "bursucul" este catranit pentru ca Astra le-a dat trei goluri si nu i-a lasat sa faca macar 2-3. Asta este supararera.
Domnu' AntonTomberon nu ti-e *** sa te consideri stelist si sa-l hulesti pe cel mai mare jucator al clubului pe care in mod eronat pretinzi ca-l sustii? Unu din aia doi care marca la Sevilla. Mai dai Doamne un neuron ca cel vechi se simte singur!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gândire tipica de instructor de partid! Proprietatea socialista a întregului popor, apărată de armata revoluționara, trebuie sa triumfe împotriva capitalismului sălbatic. Ce primitiv poate fi săracul ! Steaua sa dea faliment, sa dispară, fosr pentru ca o mâna de grobieni tulburati sunt in război total cu ciobanul mioritic Jiji !!! Grobienii cu ideologia sovietica bine întipărita așteaptă pomana statului și partidului și o noua dictatura militară un sportul românesc. Sinistre viețuitoare de peștera!
Doi covrigi, pomana de la imparatul luminii de bec e cina aluia.
Citeste prostule aberatiile tale sa vezi cine e cu adevarat jalnic si mai schimba placa, asa poate nu mai spune lumea ca esti papagal!!!
Degeaba zici tu de Steaua acolo, ca nu poti sa acoperi clonia si hotia din care s-a nascut echipa ta. Zici de dinamovistul asta ca s-ar bucura sa ia Clujul titlul, dar tu nu te-ai bucura, ca si voi *** sa impiedicati fecesebeul. Hai sa-ti mai spun ceva: si eu care sunt stelist ma bucur sa ia CFR-ul campionatul pentru ca sper ca Becali sa piarda sufiecient de multi bani pentru a vinde echipa, iar asta nu se poate intampla decat daca nu prinde EL nici anul asta, cand coeficientul e inca bunicel iar pe traseul campioanelor ar fi mai usor, intelegi? Dar stai linistit, 99% din tara e impotriva lui Becali si toate celelalte echipe din play-off sunt impotriva lui, cu exceptia Astrei care joaca la doua capete si in primul rand arbitrii. CFR e campioana anul asta. Vinde, pleaca, ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa ce s-a facut de miru' lumi un liga orezaria, a venir un liga mamaliga sa treaca la CV un titlu casting PE sudoarea altcuiva. Si de ce nu, Sa-piarda.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.