Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, cea mai inspirată mutare: diferența e colosală
0
Luptă EXPLOZIVĂ pentru titlu! » Craiova, Rapid și Dinamo, DISECATE de doi campioni: „Ei au un plus de 1%!”
1
Vrea în Superliga, dar s-a chinuit cu echipă din Liga a 3-a! Victorie la limită pentru Poli Iași
0
Detaliu-CHEIE despre cel mai nou fotbalist al Rapidului: „Până la el, echipa lui Gâlcă nu făcea asta!”
2
Știri din fotbal internațional
Decizie FINALĂ luată de Elias Charalambous, înainte de FCSB - Fenerbahce: „Papagalii încep să sară din nou”
0
Două plecări de la Arsenal în mercato de iarnă?! Pot ajunge la aceeași echipă
0
Șoferul tirului lovit în accidentul mortal din Timiș: „Am condus 1.000.000 de kilometri. N-am mai văzut așa ceva!”
0
Alertă pentru FCSB » A revenit în lotul lui Fenerbahce cu o zi înaintea meciului de la București
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Spitalul mobil COVID de la Iași, greu de relocat: 13 milioane de euro, ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
Un martor al tragediei din Timiș spune că șoferul grec făcea „S”-uri pe ...
Libertatea
Toti care au castigat,castiga sau vor castiga campionatul regulat plang dupa punctele injumatatite =)))
si cand le-ai spus prietenilor tai ca cefereul a intrat in insolventa si a lasat cu ochii in soare o gramada de jucatori si fiscul, avand datorii de peste 90 de milioane de lei, dintre care peste 50 de milioane de lei la stat, tot asa râdeau si te felicitau pentru inventivitate ?
Sau mai bine se ia de la zero sa nu mai existe comentarii - care merita castiga grupa playoff si iese campioana :)
prostalaule, ai omis ce era mai important : si sa nu se mai califice an de an in grupele unei competitii europene, asta este dea dreptul insuportabil pentru celelalte echipe :)
Sistemul este unul formidabil, singurul lucru bun facut de actuala conducere. Cred ca avem cel mai interesant sistem din Europa care se potriveste perfect la noi! Pai, in prima parte de campionat faci puncte pe "cumetrii" sau cu echipe slab plasate si pierzi la mai toate echipele bune dar termini in primele 2-3 locuri din diverse conjuncturi. In play-off joci doar finale cu echipe bune, castigatorul campionatului trebuie sa dovedeasca 100% ca a merit sa castige, sa bata primele clasate, nu sa castige norocos sau pe blaturi din prima parte a sezonului! Gagi si Petrescu mereu au fost asa, ce nu ii avantajeaza, ii deranjeaza!
Dar despre cele 14 puncte mânărite (castigate) cu arbitraje golănești le-ai zis, sau pe alea le consideri NORMALE ? 0ri au lacrimat de ras , cand s-au prins cat de incorecți pot fi arbitrii romani ?
Stelei i-au luat arbitrii puncte, ba *** si ti le-au dat tie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Banati puscariasii si hotii din fotbal gen Becali, Memi, Borcea, etc. La FCSB s-au intors hotii la locul faptei ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat... se chinuie sa fure si campionatul asta cum au incercat la TAS anul trecut. Vor sa culeaga roadele si sa-si bata joc de munca lui SuperDan, viitorul campion al Romaniei si Caile Ferate Romane 1907 Cluj viitoarea campioana a Romaniei.
:)))))))
Si totusi ... imi permit si eu o mica interventie. Va intreb eu pe voi: "Nu credeti ca cel mai cinstit ar fi fost sa se ia in considerare, mai departe in play-off, doar punctele ce au fost facute in sezonul regulat doar cu echipele ce au intrat in play-off in loc sa se fi injumatatit toate punctele?" Nu era mai cinstit asa? Nu mai vorbea nimeni apoi ca nu ai scos rezultate bune cu echipele din partea de sus a clasamentului, erai taxat imediat in acest caz, cand nu mai contau rezulatele cu echipele din play-out. La randul lor, echipele din play-out, isi stabileau ierarhia in mod similar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.