Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Serie B! Serie B! Serie B! Serie B!
o fi cerut bani pt transferuri, iar zgarca o fi zis nu. dupa ce aduni vreo 17 mil de euro prin europa de unul singur, si eu mi-ash fi dat demisia! Bafta Petrescule si iti multumesc pt fotbalul aratat!
Cum poti sa faci 8-9 milioane de pe urma CL plus EL si sa nu poti sa-ti pastrezi lotul....Doar in Romania se poate asa ceva. ''marele'' om de afaceri Bucsaru....
nu prea merge sa antrenezi intr-un singur sezon 2 echipe din prima divizie ... radulescu stie ?
Ciao champions league,ciao europa league,ciao campionat ciao unirea urziceni in 2 ani e in b=)).Fara Dan Petrescu s-a terminat tot=)).fortza CFR 1907 CLUJ!!!
UNIREA URZICENI este o bula de sapun,nu are nici o traditie.In l973 am jucat in zona respectiva dar acolo a fost o mare saracie.transmite un fost fotbalist din BANAT-EUROPA.
Unde sunt gealatii care RIDICAU in SLAVI CONDUCEREA Unirii si excelenta atmosfera de acolo, dand-o drept CAUZA rezultatelor de exceptie? Sunt foarte curios daca Petrescu va prinde 6 LUNI acolo unde se duce si daca va continua cu CIRCUL.
pentru moment are nevoie de un antrenor. sa vedem cat o sa mai ramana si mihai stoica ... multa bafta dan petrescu oriunde te vei duce!
este ceva normal.si sa va mai zic o stirea de care presa nu stie nimic....luni stefan stoica se intalneste cu condescu pt a prelua pandurii
Bine facusi Dane,stiam k ai sa pleci..dute unde iti e mai bine la un club mai mare si la un campionat fara blaturi si furaciuni cum e la noi...Hai Petrescu !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.