Alte știri din fotbal
Cine este liceanul care a îngenuncheat-o pe FCSB: „Leit-leit Stanciu!” » Deja în istoria clubului, are un vis inedit: „Știți ce-aș face eu cu 500.000 de euro?”
0
„Sper să nu deranjez” » Dușman declarat al lui Burleanu, Prunea s-a pronunțat, după ce Ilie Dumitrescu a semnat cu FRF: „Ți-ai propus să fie ultima mea emisiune?”
0
Fostul patron din Liga 1 a fost declarat nevinovat pentru falimentul clubului și a scăpat de datoria de 1,7 milioane de euro
0
Gigi Becali „îngheață” staff-ul la FCSB! 3 decizii anunțate în disperare de cauză, după eșecul cu FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Manchester United - Manchester City, derby-ul etapei 22 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Abia aștepta! Pique i-a plătit polița rivalului de la Real Madrid printr-un mesaj de 6 cuvinte
0
Nu și-au meritat banii! » 10 catastrofe românești în Serie A
0
Patronul din Serie A și-a pierdut viața: „Ne vei lipsi mereu”
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Friedrich Merz spune că Rusia e o țară europeană și speră că relațiile ...
Libertatea
Stadion propriu nu are nimeni prosteață! NIMENI. Dar toți înafară de ungurii de la Sepsi plătesc (mai mult sau mai puțin) chirie. Și Giuleștiul ESTE casa Rapidului , dar echipa de fotbal fiind profesionistă și neaparținând de CS Tapid , plătește chirie cum este și normal. Problema este că anumite echipe gen Sepsi pornesc cu un avantaj ILEGAL din start!
Ca sa nu mai plateaseca, sa isi faca stadion propriu pentru echipa lui: Academia FC R. Se duc frustrarile cand ai stadion pentru societatea ta si nu mai folosesti bunul Rapidului.
Da, da, sigur, cum sa nu. Adica odrasla procurorului ceausist Lascu, pusa de Blaga si Basescu sa "***" la *** lui Coldea, o sa sperie Securitatea de la putere. Sa nu stiai cine era tatal lui Kovesi si ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vezi că dacă vine Kovesi s-ar putea sa nu fie râsul multora. Așa că mai ușor cu ordinul pe unitate. Astea in general vin pe filiera Moscova și cei care au murit la Revoluție s-ar zvârcoli in morminte să vadă că încă după 32 de ani conduc România tot cei proveniți din comunism !
In sfarsit spune cineva adevarul in public despre ascensiunea echipei sustinute de guvernul de la Budapesta si de iredentistii locali care controleaza primaria etc. In timpul asta SRI doarme in papuci sau mai bine zis se pregateste pentru noi operatiuni de politie politica... Vine Kovesi pe turnanta, ce naiba, cand s-o primi ordin de zi pe unitate s-o scoata pe ea sau pe Ciuca presedinte n-au ei timp de chestii gen invartelile Budapestei prin Ardeal...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.