Alte știri din fotbal
Nae Ungureanu, unul dintre cei mai iubiți componenți ai „Craiovei Maxima”, găsit fără suflare în casă de Negrilă, a doua zi după ce au văzut eșecul Craiovei: „S-a enervat rău pe rezultat”
22
FC Voluntari - Oțelul, meciul care deschide etapa în Superliga » Echipele de start
0
Unde este gândul lui Jovo Lukic în ultimele zile de mercato: „Sută la sută”
0
Cât lipsește Rober Sierra după accidentarea din meciul cu Oțelul » Iată verdictul medicilor
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City își îmbracă vedetele cu inteligența artificială! » Fanii au concurat la designul noului tricou
0
Revoluție media: Jamie Vardy va transmite Bundesliga pe canalul lui de YouTube
0
Craiova are program DE CALIFICARE, dar și un meci infernal în Anglia! Cele 6 adversare din Conference League
50
Anunțul făcut de Roberto Rosetti, șeful arbitrilor de la UEFA: „Trebuie să lupte contra «sindromului girafei»!”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Cum arată Tunelul Momaia de 1.350 de metri înainte de inaugurare: Secțiunea ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Oana Petrescu, vicepreședintă AMEPIP: Dacă o companie nu poate suporta ...
Libertatea
:))))))))) De acord....Vai si amar...l-au adus să ce? Să pună presiune pe Vlădoiu probabil...ca altfel nu imi explic. Ii place mult asta cu presiunea dlui primar. Ar fi bine daca ar aplica-o si din functia de primar, sa aiba grija sa fie presiune la apă in băile oamenilor :))
Aceeasi impresie o am si eu! As putea pune pariu intr-un interval relativ scurt va incepe sa provoace disensiuni si scandaluri in club. Va semana discordie si ma tem ca va fi un infatuat cu gura mare. Nu cred ca e un plus pentru echipa sau club.
Apropo nu el investește în ceva bun. Iar Argeș nu a fost în stare să-și țină un jucător bun plecând gratis. Dați cu vina în băieți care nu au vina, iar el nu joacă pe teren, și este la birou. Dați predicția de nevinovăție, nu începeți cu asta. Argeșul este un nimeni la ora actuală în fotbal. Auzi ca U Cluj pica cu el, dar dragilor, va întreb dacă juca el, dacă investea el bani în jucării care-i trebuiau, sau este obligat sa aducă gratis ce poate.
Este un băiat serios! Nu el este otravă fin fotbalul românesc, nu vedeți ce se întâmplă. Chiar dacă pleacă ei echipele ajung tot mai jos. Chiar și foste legende distrug echipe, de exemplu la Craiova unde marele Cîrțu face mișto de cei care îl iubeau. Dați șansă, nu mai fiți rai. Se poate și mai rău!
O alta petarda..... Este o parere personala , dar cred ca este unul dintre cei mai nocivi oameni de fotbalul autohton, alaturi de mm si iuliu muresan. Desi se cred cei mai "docti" au lasat parjol in urma lor.... Nu pot intelege cum niste presedinti de club se mai pot pacali cu acesti "specialisti " (poate face o exceptie mm ca purtator de sosete al lui becali....)
Tu ce cauți pe-aici, mă, ciumpalacule, chiar vrei să retrogradezi Argeșul ?
Asta ne mai lipsea.
Argesul e in pericol.Pacat!
Alta tzapa.
Ăsta a fost adus cu scopul de a-l "săpa" pe Prepeliță. Dacă rămânea la noi, la U, nu cred că promovam. Se ocupa cu băgat strâmbe, cu intrigi, își desfășura diverse afaceri pe spatele clubului. Nu are vocabular, nu citește, nici măcar nu dorește să evolueze omul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.