Alte știri din fotbal
Două transferuri ratate de Dinamo! Nicolescu i-a comparat pe Kopic și Campos: „Vede altfel lucrurile”
0
Gigi Becali visează o dublă lovitură la FCSB: „El e cel mai bun jucător român! Îi dau un milion de euro”
0
Siyabonga Ngezana s-a operat! Cât va lipsi fotbalistul celor de la FCSB
0
Denis Haruț a semnat în Superliga: „Mult succes!”
0
Știri din fotbal internațional
Albion Rrahmani poate prinde transferul carierei » Italienii au început negocierile
0
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
2
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
9
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
Corect Mutu si Contra doi tradatori ,obraznici ,cu mult tupeu,bine la drogatul ala de Mutu nu ai asteptari ,chiar deloc ,doi indivizi care nu aveau ce sa caute la Dinamo,rusine sa le fie.
LUPU un gigant printre caini ! a jucat la galati...a jucat la dimano...a jucat la rapid...a jucat la nationala ! peste tot a spus adevarul si pt asta merita felicitat si respectat ! sa ne traiesti danutze !
Plecarea lui May în Bulgaria a fost cea mai greșită mutare,nu se face asta în plin campionat dacă te respecți.Cât despre Nedelcearu,nu mai zic nimic,acuma jucați cu Katsikas et co.Rednic a dat dovadă că e dinamovist,s-a înhămat la o căruță fără roți .Obiectivul este salvarea de la retrogradare,să nu mai batem câmpii.
Indiferent cine l-a pus, zice bine. Bravo Lupu, adu-le aminte cine au adus epavele... Ochi de specialist...
L-a pus Dinu!El unde era acum doi ani, cand Contra-fara sa transfere nici un jucator-a bagat-o pe Dinamo in play off si a jucat cu titlul pe masa pana in ultima etapa!
Așa este,drept este ce zice Dănuț!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.