Alte știri din fotbal
Iese din schemă » Portughezul din Superliga și-a ales favoriții pentru noul sezon
0
LPF a alcătuit echipa ideală a primei etape din Superliga: nou-promovata e revelația
0
Varga i-a stabilit prețul lui Meriton Korenica » Universitatea Craiova poate da lovitura
3
Toate transferurile verii în Superliga » Craiova își subordonează rivalele
11
Știri din fotbal internațional
L-au convins pe Adrian Șut: „Bomba a explodat, cel mai important transfer al verii!”
3
După ce nu a fost în lot cu UTA, Assad Al-Hamlawi nu a fost luat nici în Bulgaria
0
Coechipierul lui Messi acuză o conspirație împotriva Argentinei: „Îi enervează”
1
Impactul câștigării Mondialului asupra economiei Spaniei » Cu cât crește PIB-ul țării
0
Lifestyle
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
3
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
10
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
0
Cum nu s-a mai văzut în istoria fotbalului! » Atmosferă de Hollywood la Spania - Argentina, Tom Cruise a ridicat în picioare stadionul: „Aceasta este măreția!”
1
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
Sanitas avertizează: Noua lege a salarizării taie sporuri și riscă să ...
Adevărul
Unde își sărbătorește Ilie Năstase aniversarea de 80 de ani: „Sunt aici, la ...
GSP SPECIAL
Terenuri de zeci de mii de hectare în Delta Dunării, concesionate pe ...
Libertatea
am ajuns sa nu mai avem jucatori in cele mai tari campionate din europa: spania si anglia. avem doar 2-3 care joaca in germania si italia, in rest doar neconvocati sau lustruitori de banci. a cui e vina ca s-a ajuns aici? nu pot sa cred ca romanii nu sunt talentati la fotbal... ceva trebuie facut.am ajuns la pamant si cu sandu inca 10 ani nu avem nicio sansa sa ne ridicam. popescu era o solutie excelenta. pacat ca nu avea cine sa-l aleaga pt ca sandu a corupt tot fotbalul.
Va dati seama ca daca era in tara Mircea Sandu il bateau toti cu oua... Faceti un sondaj: Il mai vrei pe Mircea Sandu la conducerea FRF? Estimez 90% NU !
Gica Popescu are dreptate, Mircea Sandu a profitat de o generatie de fotbalisti. In rest nu a facut nimic pentru fotbal si rezultatele spune tot. O mafie comunista alatur de lingai, fara demnitate, LUPESCU, PRUNEA ETC.
tipic pentru romanica! doamne unde a ajuns lupescu......cred ca le toarna si in pahare lui sandu si mitica...chiar nu a invatat nimc la nemti? amintiti-va ca nici in vestiar nu era prea iubit....
n-a beneficiat de nici un sprijin UTA din partea frf-ului. Ba chiar au dat o decizie discutabila in cazul Chirila care detine in acelasi timp licenta de antrenor si cea de impresar desi acest lucru ii interzis de regulamentele FIFA, mai ales ca acest personaj a facut evaziune fiscala la club un si-a decontat pana si sticlele de vin si pantofii, ba chiar si telefoanele sau curentul electric de acasa. Doar nu crezi ca acest Chirila a fost degeaba in vacanta cu Lupescu la Monaco.
si u.t.a acum 2-3 ani
lasati bah comunistilor cluburile sa de afaliment daca nu-si permit sa plateasca. Asa mai merg un an, unele poate promoveaza in liga a 2-a si se retrag apoi. Exact cum a facut cfr tm anul acesta si 4 din seria 1 anul trecut. Daca nu-si permit sa nu se inscrie, sa lase locul altora.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.