Alte știri din fotbal
Denis Alibec a revenit cu gol în meciul amical dintre Farul și Ludugorets
0
Jucătorul naționalei U21 a părăsit cantonamentul înaintea meciului cu San Marino
0
Trei momente în care naționala României a fost condusă de secunzi: Iordănescu, Hagi și Răzvan Lucescu în prim plan
0
Vestea necazurilor medicale ale lui Mircea Lucescu a făcut înconjurul presei străine » Ce au notat marile publicații
0
Știri din fotbal internațional
Sean Dyche a negat negocierile cu Tottenham: „Eram în pub, deci puțin probabil”
0
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Klaus Iohannis a fost însoțit de 3 SPP-iști la biserica din Sibiu, de ...
Libertatea
am ajuns sa nu mai avem jucatori in cele mai tari campionate din europa: spania si anglia. avem doar 2-3 care joaca in germania si italia, in rest doar neconvocati sau lustruitori de banci. a cui e vina ca s-a ajuns aici? nu pot sa cred ca romanii nu sunt talentati la fotbal... ceva trebuie facut.am ajuns la pamant si cu sandu inca 10 ani nu avem nicio sansa sa ne ridicam. popescu era o solutie excelenta. pacat ca nu avea cine sa-l aleaga pt ca sandu a corupt tot fotbalul.
Va dati seama ca daca era in tara Mircea Sandu il bateau toti cu oua... Faceti un sondaj: Il mai vrei pe Mircea Sandu la conducerea FRF? Estimez 90% NU !
Gica Popescu are dreptate, Mircea Sandu a profitat de o generatie de fotbalisti. In rest nu a facut nimic pentru fotbal si rezultatele spune tot. O mafie comunista alatur de lingai, fara demnitate, LUPESCU, PRUNEA ETC.
tipic pentru romanica! doamne unde a ajuns lupescu......cred ca le toarna si in pahare lui sandu si mitica...chiar nu a invatat nimc la nemti? amintiti-va ca nici in vestiar nu era prea iubit....
n-a beneficiat de nici un sprijin UTA din partea frf-ului. Ba chiar au dat o decizie discutabila in cazul Chirila care detine in acelasi timp licenta de antrenor si cea de impresar desi acest lucru ii interzis de regulamentele FIFA, mai ales ca acest personaj a facut evaziune fiscala la club un si-a decontat pana si sticlele de vin si pantofii, ba chiar si telefoanele sau curentul electric de acasa. Doar nu crezi ca acest Chirila a fost degeaba in vacanta cu Lupescu la Monaco.
si u.t.a acum 2-3 ani
lasati bah comunistilor cluburile sa de afaliment daca nu-si permit sa plateasca. Asa mai merg un an, unele poate promoveaza in liga a 2-a si se retrag apoi. Exact cum a facut cfr tm anul acesta si 4 din seria 1 anul trecut. Daca nu-si permit sa nu se inscrie, sa lase locul altora.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.