Alte știri din fotbal
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Ce le-a arătat Pancu fanilor lui Dinamo: „Piei, Satană!”
0
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
2
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
2
Știri din fotbal internațional
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
0
Gol absurd în Moldova! Faza ireală care a devenit virală: cum s-a întâmplat totul
0
Ianis Stoica s-a salvat de la retrogradare și le-a răspuns contestatarilor: „Spuneau că vin împrumut pentru șase luni”
0
Bayern, recordul secolului XXI! » A întrecut-o pe Real Madrid
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Domnul Varga discuta de cateva zile cu un investitor din Spania
Galca ce cusur zici ca are?
Un zero barat oriunde a fost!
Gura păcătoșilor, ADEVĂR GRĂIEȘTE !... .
Dacă a îngropat-o pe Dinamo ,urmează CFR-ul lui Dâncu Srl. și asta duce la ideea că Contra nu este antrenor ci gropar . Miroase a început de sfârșit ?
Contra ingroapă și Clujul
Prostii astea cu casa de pariuri. Probabil e ceva necurat in aducerea jucatorilor aceia care doar au incurcat Dinamo, dar povestea cu casa de pariuri nu sta in picioare. In primul rand ca rezultatele proaste au continuat si dupa plecarea lui Contra, ba chiar au fost mai proaste. Daca ele erau rezultatul unor aranjamente pentru pariuri ar fi trebuit sa inceteze dupa ce Contra n-a mai fost la echipa. Apoi Contra insusi a plecat cand a vazut ca treaba nu merge, fara a avea un angajament (a stat mai bine de 8 luni pe tusa). Daca facea aranjamente profitabile la Dinamo n-ar fi renuntat la ele atat de repede. Apoi, cum se spune si in articol, colaborarea cu casa de pariuri a inceput mult dupa plecarea sa. Sigur, e foarte ciudata colaborarea sa cu spaniolii, pentru care a garantat personal (!), dupa cum ciudata e si aducerea pe salarii mari a unor jucatori lipsiti de valoare. Acolo, da, cred ca sunt mari semne de intrebare. Dar in cazul cu casa de pariuri ... fara logica suspiciunile, sa fim seriosi.
DDB a ingropat Dinamo si a dus echipa in B, sub managementul lor strălucit a fost adus printre alții Stelu Filip care a primit si primă de instalare poate pt cartonașele roșii primite jucate de liderii DDB la pariuri, când un club ajunge sa fie condus de elias si tararache ce ar mai fi de spus
nu iese fum fara foc ...
Contra este groparul lui DINAMO. A ingropat-o de doua ori , o data cu spaniolii lui, pentru care a fost garantul si inca o data cu Albin si alti prieteni de-a lui. Este cel mai slab antrenor din istoria lui DINAMO ....!!!! In locul lui VARGA l-as aduce fara ezitare pe NICOLO NAPOLI....!!!! CONTRA sau GALCA reprezinta solutii pierzatoare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.