Alte știri din fotbal
Jucătorul din Superliga l-a înfruntat pe Lionel Messi » Căpitan pe La Bombonera cu Argentina
0
OUT de la FCSB! Anunțul lui Mihai Stoica
4
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
3
Știri din fotbal internațional
Moment incredibil în Anglia - Uruguay » Jucătorul a primit două galbene și nu a fost eliminat
0
Ladislau Boloni, dezamăgit de internaționalul român: „Lipsește ceva”
0
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
3
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Max Verstappen eliminat din Q2, Antonelli cel mai rapid la Marele Premiu al ...
Libertatea
FC FCSB este o echipă nou-înființată în 2003, nu are nicio legătură cu turul ediţiei 1947-1948.
1. Daca vreti sa faceti bilanturi pe echipa lui Becali limitati-va la perioada 2004-2019. Ce cautati in istoria Stelei? Macar din respect pentru istoria acestui club ar trebui sa n-o faceti. Becali a furat numele si palmaresul s-a decis asta in instanta iar voi va faceti ca ploua, da de gandit. 2. Daca meciul de aseara a fost arbitrat cum a fost cred ca cel de azi va fi si mai rau, acum vor sa-l impinga de la spate pe Becali sa prinda Play Off-ul, sa se apropie de podium. CFR, Viitorul si Craiova vor fi demolate de arbitraje, campania a inceput inca de aseara.
Domnul Crăițoiu se scufundă și mai mult în prostie, cum poți să vorbești de istoria fcsb si sa faci referire la sezonul 1947-1948 ?
Din capitolul "suporterii și caracterul lor extraordinar" citiți comentariile de mai sus. Dacă nu exista Tălpan, cine mai comenta acum ca fcsb nu e steaua? Strigau cei 50000 de suporteri "forza fcsb" contra lui chelsea si ajax? Nu. Fcsb ESTE Steaua și ar trebui să vă duceți toți la meci la Pitești să îi încurajați ca să nu bata recordul rușinii. Nu să vă ascundeți în spatele unei chestiuni juridice acum când echipa e jos. Unde sunteți voi cei 50000 care îl aclamati pe Becali cel cățărat pe limuzină? Dacă aveți caracter, mergeți la Pitești. Echipa ros-albastră din Liga1 se numește și se va numi întotdeauna Steaua. Și are nevoie de voi, suporterii ei. Nu vă ascundeți, fiți susținători adevărați, nu plecați acum la plimbat câinele sau pisica în loc să mergeți la meci!
Fcsebistii sunt, spre surprinderea ta, adevaratii stelisti! Sunt cei care au urmat echipa infiintata in 1947 si joaca neintrerupt de atunci in prima liga. Echipa care a avut, si inainte si dupa '89, cele mai mari rezultate europene ale unei echipe romanesti ever. Clona infiintata acum 2 ani de niste sovietoizi nostalgici este sustinuta de o mana de oameni ( cateva mii cu creierul cat un dop manipulati de cativa cu interese materiale) si vor ramane in ligile inferioare pt totdeauana. De ce? Simplu, nu au reprezentativitate.
Multumim Talpan ca ne-ai scăpat de fcsbistii strecurați printre noi! Respecte Vitoria Guimaraes ca ai bătut ultimul cui in coșciugul pe care scrie FC fcsb 2003-2019!:-))))
Dacă ai caracter, cum zici tu, du-te diseară la Pitești... Fă și un semn cu mâna spre camerele de luat vederi! Doar zece suporteri cu esarfe roș-albastre de-ar fi pe stadionul din Pitești (sau 5, ori măcar unul - tu!), băieții din carul de transmisie îi vor găsi și îi vor prezenta pe micul ecran...
gigist fara minte( pleonasm, evident).
Domnilor jurnalisti fc fcsb are palmares din 2003 nu mai mințiți aiurea ,*** macar o dovada un act in care se dovedeste ca fc fcsb 2003 este steaua ,ignorati o sentinta judecatoreasca in care se spune clar fc fcsb nu e steaua ,incercati sa nu mai scrieți *** ,ca au murit oameni la revolutie tocmai ca tu jurnalistule sa scri adevarul ,*** .!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai bine ati striga: mutumim Talpan ca *** ca sa rada toti prostii si frustrat-o complexatii de noi. Mai ai frati?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.