Alte știri din fotbal
Moruțan la raport: MVP la debut sau umflat gratuit? » Iată cifrele!
0
FCSB a primit oferta pentru Dennis Politic și a dat răspunsul: „S-au rugat de mine”
0
Tatăl dinamovistului care se laudă cu o colecție impresionantă de mașini a fost reținut pentru evaziune fiscală
2
Pe cine vede Edi Iordănescu favorită în lupta la titlu: „Cea mai competitivă”
0
Știri din fotbal internațional
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Cu ochii pe adversari » Darius Olaru a văzut-o pe Fenerbahce și a dat verdictul
0
Fabio Capello s-a lămurit cu Cristi Chivu: „Merge pe o linie foarte clară. Nimeni nu înțelege mai bine decât el”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Nu va uraste nimeni. E rusinos sa simpatizezi un club infiintat de bolsevici, in prezent finantat si condus de infractori. Cine intelege, bine, cine nu, nu.
in afara de aktobe, care nu mi se pare un adversar greu sau mai bine zis nu cunosc nimic despre ei, celelalte echipe sunt destul de tari. si cand te gandesti ca acum ceva timp in urma nu miscau in fata noastra bielorusii, cehii, slovacii. o tempora..... :)
Ura este de cand i-am batut in semifinalele Uefa, rapid a jucat pe Ghencea, si la un moment dat era si vorba "Steaua si rapid se iubesc la infinit"
Probabil ca asa va fi. E de luat in considerare si ca am picat cu adversari foarte grei (printre cei mai grei din urne). Cum ai spus si tu. La modul cum s-a manageriat fotbalul in ultimii 15 ani...era clar ca aici se va ajunge.
Signor Massone investiti intr-un club nou ROSSONERO BUCHAREST gasiti un club deja existent poate Viitorul sau altul ______________________ ......(____) ..(|)(0.0)../ ...|/(___)\/ ...|_/..._|..\__/ ROSSONERO BUCURESTI ROSU-NEGRU INDRACESTI ___________ BUKARESTER 1912-1916 echipa fondata de germani juca in rosu si negru vezi ziarele Rapa din septembrie 1915 in meciurile echipei bucurestene. ___________ rossonero m (feminine rossonera, masculine plural rossoneri, feminine plural rossonere) Pertaining to any other sporting team wearing a red and black shirt. __________ Orice alta echipa in rosu si negru poate fi numita legal ROSSONERO nu numai MILAN
cred ca Steaua, petrolul si astra se vor bate la titlu. oricum, valoarea campionatului a scazut si mai mult fata de anul trecut. presimt ca saptamana viitoare va fi "saptamana neagra" in europa :(
Sunt absolut convins ca astea sunt cauzele urii dintre rapidisti si stelisti.
Eu cred ca Petrolul ii va pune probleme Stelei anul asta. Mai discutam.
de asta stagneaza fotbalul romanesc Pai balbaitul ala de la astra e mult mai bogat ca becali, dar nu a cumparat in viata lui un jucator pe bani.Si el vrea campionate plus europa.Cum sa stimuleszi competitia, daca si cei cu posibilitati investesc atat de putin?
ROSSONERO NE NUMIM NOI CU CAPUL SUFERIM ______________________ ......(____) ..(|)(0.0)../ ...|/(___)\/ ...|_/..._|..\__/ ROSSONERO BUCURESTI DILI DILI MA NUMESC _____
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.