Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Lionel Scaloni, reacție imediat după șocul cu Anglia: „Sunt fără cuvinte”
0
Scandal la finalul semifinalei Anglia - Argentina! Jude Bellingham și-a pălmuit un adversar
0
Messi a emoționat-o până la lacrimi » Momentul surprins de camerele TV
0
Harry Kane: „Să pierdem în felul acesta este pur și simplu devastator”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Ce sa inaugureze de fapt? Eu nu inteleg de ce nici presa si nimeni nu arata imagini cu exteriorul care e in plin santier...mai e mult de munca...ce dracu sa inaugureze, sunteti idioti?
45ooo×5 euro (pret mediu ) = 225.000 euro minim pierduti pt . nimic- niste verificari la oki de tot rasu ! Zici ca fac RMN la structura !Cine plateste acesti bani pierduti din prostia unor *** cu functii ? Ar trebui ca DNA sa se autosesizeze in acest caz si cei responsabili sa plateasca din buzunar ! Si am banuuala ca asa se va intampla ... Si mai se si lauda ca vezi doamne nu inaugureaza ei cu rivalii pe cand suporterii asta voiau ...In locul suporterilor as boicota meciu cu steaua si cel cu slavia sa se invete minte smenarii , da valahii sunt disperati si deloc uniti asa ca de aia ciobanii care conduc le dau la boxo la *** stupide ! Daca le ar fi frica de gandirea lor :))) le ar face pe plac 1-2!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu merita putinarimea sa joace pe acest STADION la inaugurare,la chiajna DA.........CRAIOVA nu-i pipiera sau mogosoaiele,BRRRRRRRR............
nu merita putinarimea sa joace pe acest STADION la inaugurare,la chiajna DA.........
N-a mai fost spațiu, dar v-ați prins, nu-i așa? Era vorba despre „Tudor”, fluierașul acela unidirecțional, pe care până și puținii fani fecesebiști îl consideră cel mai eficient „marcator” al echipei! All Time!
*** Pentru că ăstora din Berceni le e cam frică de olteni, mai ales când mulți jucători de-ai lor jinduiesc după un club cu liniște, cu un patron cult, cu un președinte așișderea - nu doi foști pușcăriași, dintre care primul dictează totul la echipă, cu un antenor „ne-marionetă”, cu un stadion de cinci stele, cel mai modern din țară și, mai ales, cu un public unic și CEL MAI NUMEROS, DE LA DISTANȚĂ - la distanță de CFR, oricum, pentru toate acestea, deci, „oamenii de presă” își fac lor și favoriților fecesebiști vânt cu coada. Nu vedeți că e o campanie anti-UNIVERSITATEA? În acest număr mai e și materialul cu frații Pacionel. Da! „Soluția e numai una: toți tinerii talentați să meargă la fcsb, că tot n-au echipe de juniori și, odată ajunși acolo, să-i tragă jiji pe dreapta la prima pasă greșită! Nu vedeți ce a pățit Golofka? Numai că „băiatu”, cum le zice jiji tuturor celor din *** lui - deopotrivă jucători și ziariști ***, ***, luându-l pe coarda sensibilă, trecând, în perioada exilului, pe la... biserică! Iar presa era taman acolo! Bravo, Golofka! Ești mult mai inteligent decât finanțatorul! Dar, domnilor mo ziariști: de ce nu vorbiți despre calitatea fotbalului prestat de cele două echipe în acest sezon? Faceți ceea ce trebuie să faceți, adică presă sportivă! Acordați spațiu celui desemnat de LPF drept antrenorului turului și fotbaliștilor săi! Și să nu veniți cu vreun „Tudo
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voi FCSBiştii preferaţi escrocii extraordinari, nu-i aşa?
Cica "fanii olteni s-au rasculat impotriva clubului". Articol scris doar pentru a incerca sa creeze scandal la Universitatea. Eu sunt foarte bucuros ca nu inauguram cu fcsb pentru ca mi-ar fi fost sila sa vad jurnalistii gigisti zicand ca s-a umplut stadionul pentru fcsb. Stiu ca va sta in gat ca ne apropiem de 10000 de abonamente vandute. De asta abia astept sa va vad reactia cand se umple stadionul chiar daca nu jucam cu sponsorii vostri din bucuresti.
Pe 14 mai 1979, în Bănie, Universitatea Craiova a demolat Steaua, administrându-i un incredibil 10-0! Conform cronicii găzduite de ziarul local ”Înainte”, sub titlul ”Scorul putea fi mult mai mare!”, marcatorii au fost: Cârţu (min. 10 şi 24), Irimescu (min. 42 din penalty, 44, 55 şi 79), Donose (min. 61), Crişan (min. 73 şi 76) şi Beldeanu (min. 81). De menţionat ar fi că de la gazde au lipsit Lung, Balaci, Marcu, Ştefănescu, Purima şi Cămătaru, iar de la Steaua jumătate de echipă, din prima garnitură fiind prezenţi portarul Necula Răducanu – care a încasat din toate poziţiile !!! – Florin Marin, Aelenei şi Năstase, în timp ce antrenor era Gheorghe Constantin.
"inaugurarea să se facă în pauza competițională", de ziua Fiolei Olgutza ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.