Alte știri din fotbal
Aflat și el pe patul de spital, în Germania, Marcel Răducanu se roagă zilnic pentru Mircea Lucescu: „Să lupte, cum a făcut-o tot timpul!”
0
Florin Prunea a dezvăluit un episod genial: „Era cu paharul de whisky în față. Mi-a dat 30.000 de dolari la pungă și m-a dat afară!”
20
Oficiali de la Sepsi, acuzați de agresiune! Scandalul, provocat de politică și alegerile din Ungaria: „Un tânăr poate fi bătut până la sânge doar pentru că gândește diferit” » Dioszegi amenință cu măsuri!
0
Ioanițoaia la zi » Cu 7 etape rămase din play-off, directorul GSP concluzionează: „Acolo merge titlul”
0
Știri din fotbal internațional
Atac fără perdea la Real Madrid: „Este cel mai antipatic club din lume!”
0
Bizareriile lui Mikel Arteta » Antrenament cu pixuri și un discurs ciudat
0
7 fotbaliști ai echipei naționale nu s-au mai întors în țară, după victoria din calificări! » Au cerut azil politic
0
S-a aflat motivul izbucnirii nervoase a lui Lamine Yamal cu Atletico
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cum funcționează în Rusia recrutarea „veșnică”, noua lege care de la 1 ...
Libertatea
Cum poți să faci grătar la curte, fără teama că vei fi amendat
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
60 de lucruri care nu pot exista fără petrol. De ce este economia globală ...
Libertatea
Totul pentru ca interlopul sa mai fure un campionat!
Va fii un meci cu o audienta imensa cel dintre fecesebe si comuna voluntari , sau afumati , sau clinceni .... sau ce comune or mai fii pe acolo. Pot sa ma abonez va rog frumos la stiri despre acest imens ebeniment ? ... just joking
Pai acum se joaca mai multe meciuri decat cu 18 echipe ! erau 34 ! acum 36 ptr echipele din play off, 40 !!! ptr echipele din play out.
3 lei o partidă, 5 lei două. Aceste pardide aduc rusine fotbalului .... cine se uută la ele? Poate bulgarii.....:):)
joaca cei de la cfr si dinamo (prin balti si nameti )....iar fcsb amana meciul
Nu sunt promovate fiindca nu se uita nimeni. Si daca nu exista audienta nu se vinde publicitate. Adica, "sarituri cu schiurile curling si inca 100 de sporturi de iarna" sunt paguboase pentru televiziuni. Pricepi?
Cica isi pierde interesul microbistul roman.Pai mai rau ne plictisim cu fotbalul romanesc.Suporterii pe stadioane sunt extrem de putini,spectacol 0.Cu temperaturile astea asa joase,o sa fie sub 0.Eu nu mai am pe cine sa urmaresc in campionatul nostru de multi ani,poate Viitorul putin
CAND LIGA 1 AVEA 18 ECHIPE INCEPEA IN MARTIE, ACUM CU 14 SE REIA IN IANUARIE! E GRABA MARE...
Va fiiiii !
E foarte ciudata chestia asta cu jucat campionate in decembrie sau februarie in tarile cu ierni grele!Daca si in Rusia se joaca in februarie!Uite ca Suedia si Norvegia nu joaca iarna!Mai ales ca in unele tari cu ierni grele-cum ar fi Rusia,celebra pentru"generalul Iarna"- au campionate de hochei sau de baschet"de top",iar audienta in randul publicului e mare,televiziunile avand"ratingul"asigurat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.