Alte știri din fotbal
Sicriul lui Mircea Lucescu, ultima zi la Arena Națională » 15.000 de oameni au venit să-și ia rămas bun de la „Il Luce”: mâine are loc înmormântarea
7
Gest de suflet în Parlamentul Moldovei pentru Mircea Lucescu
0
Fanii lui Dinamo i-au strigat numele lui Mircea Lucescu pentru ultima oară » Imagini sfâșietoare cu Răzvan Lucescu
0
Cum l-a numit Gică Popescu pe cel care a fost Mircea Lucescu: „Aseară mi-au tremurat genunchii când l-am văzut pe Camp Nou”
0
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a sferturilor Conference League: Andrei Rațiu este titular, Răzvan Marin rezervă în Rayo Vallecano - AEK Atena
0
Criticat vehement pentru prestația din Barcelona - Atletico Madrid, Istvan Kovacs a fost delegat de FIFA la Campionatul Mondial
2
Barcelona se pregătește să-l reclame la UEFA pe Istvan Kovacs!
0
Arbeloa, atac voalat la Mbappe: „Trebuie să vrei mereu să fii tu însuți” » Vinicius? „E normal să fie huiduit”
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
7
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Tudor Chirilă, lui Nicușor Dan: „Ați devenit primul PSD-ist al țării. ...
Libertatea
Ultimul bastion MAGA din Europa, în pericol. Cât cântăresc intervenția lui ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Donald Trump i-a dat un nou ultimatum Europei și a făcut lista cu țările de ...
Libertatea
Au și un nume ce ai enunțat maestre: jijismul și/sau meme-ismul.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect, asta înseamnă rivalitate sportivă și fair-play. Cum era pe vremuri la marile cuplaje. Acum iese în fața anarhismul, apetența pentru distrugere si lipsa de sportivitate sau bun simț.
Auzi ma Săgeata fragedă, dar tu in 1986 unde ai fost!? Dar in ‘89 la cealalta finala!? Țineai cu CSA Steaua sau cu echipa înființata de jjjiji 17 /14 ani mai tarziu!?
Respect ! as vrea sa gandeasca cat mai multi oameni ca tine, din pacate pe acest site isi face veacul o cloaca puturoasa de gigisti incuiati la minte
Bravo Stark! Io le-am spus ca adversarii nostri, si mai ales Dinamo si Rapid nu ne sunt dușmani ci rivali , ne înjuram noi la meciuri, mai facem clasicele miștouri dar in rest exista acel respect, datorat unei rivalități de zeci de ani. Vor Dinamo si Rapid sa se desființeze Steaua!? Evident nu! Vor sa ne bata pe teren la fel cum si noi vrem sa ii batem pe ei. fcsb insa si patronul ei sunt cei mai mari dușmani ai Stelei pt ca dupa cum poate vedea oricine ei vor sa omoare Steaua intr-o încercare penibila de a ii fura identiatea. Ei vor sa se desființeze toate cluburile care le fac opoziție si sa joace intr-o Liga a omeniei si cumetriei pt a iesi an de an campioni. Prin urmare, la ora asta, desi nu uitam de rivalitățile tradiționale, fcsb este cel mai mare dușman pt orice stelist (si practic orce microbist nejijist) si nu ne vom opri pana nu ne recăpătăm absolut tot ce a furat acest cioban si susține si azi ca ii aparține!
Sa lasam rautatile, eu deja mi-am pus un pahar in cinstea victoriei Astrei. Noroc
Am propus si variata asta, daca nu au onoare si cuvântul nu e suficient, juram pe persoana apropiată insa Valahul, Yousuf, Randoom au fugit ca niste lași spunand ca ei nu sunt rapidiști ... Bun, deci tu bai clonă care te crezi judecător esti rapidist!? :-))))
Strategie de marketing. Ce vrei sa zica, ca joaca cu o echipa fara sigla, fara palmares, fara culori , fara stadion, fara suporteri ? =)))))))
Proshtea, tu si toti fcsbistii de pe site sunteti cei mai mari anti-stelisti din istorie. Ati scuipat pe tot ce tine de Steaua de la legende, mari antrenori si toti care au realizat performante dar in schimb va insusiti performantele lor cum ca ar fi a voastre. Amaratilor. ***, atata stiti. *** asa ca tine are loc doar la Fcsb, in Judetul Ilfov, nu la Steaua/Ghencea, Dinamo sau Rapid. Tu ai luat-o razna de cand v-au imbracat aia de la Dinamo in pelerine. Cu totii sunteti o apa si un pamant. Toti impreuna cu MeMi spre IQ27
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.