Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu și-a încordat mușchii în fața rivalelor: „Asta le transmit acum” + „Am idei de transferuri”
0
Azi s-a împlinit condiția despre care MM Stoica spunea că l-ar determina să plece: „Va trebui să aducă și pe cineva în locul meu”. Își va respecta cuvântul?
0
Marius Baciu, noul antrenor de la FCSB, și-a făcut praf actualii elevi la TV » Care este jucătorul pentru care a cerut de două ori amendă
0
Război total la Constanța! Suporterii Farului, val de injurii la adresa lui Gică Popescu și a Viitorului
0
Știri din fotbal internațional
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Olivier Giroud, într-un nou rol la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
nu ma intereseaza de Talpan in cazul comentariului pe care l-am facut. este pur si simplu o realitate aceea ca legal clubul lui Becali nu se identifica cu Steaua care juca acum 36 de ani. Comentariul meu era adresat autorului articolului care da dovada crasa de neprofesionalism. in unele din comentariile pe care le-ai dat la adresa altora ai spus ca Steaua inseamna ceva, mai presus de Becali sau Talpan. E adevarat. Insa adevarul este ca ce s-a intamplat in 2004 este foarte probabil ilegal si abuziv, iar Becali a deturnat un club din prima liga si nimeni nu s-a prins pe vremea aia. domnu care a mentionat ca ar trebui platite daune clubului Steaua are dreptate si ar putea fi mai mari de 30 milioane de euro. insa corect ar fi si ca Stelei sa ii fie acordat locul in prima liga direct in locul FCSB, care ar trebui retrogradat in liga a 4-a. daca nu se fac toate astea, atunci ar trebui sa i se dea lui Becali dreptul sa aiba si sigla si tot ca inseamna ca nu vor sa ii faca dreptate Stelei. Justitia ar trebui in cazul asta sa actioneze drastic sau sa se retraga complet. ce s-a facut pana acum e intr-adevar probabil ceva politic, un fel de semi *** indecis daca sa ii ia lui Becali clubul sau nu..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prostea nu te mai auto-umili in public: https://www.youtube.com/watch?v=dlxiNCJ-6Y8 Asta este esenta becalismului: minciuna, mizerie morala, nesimtire dusa la extrem. Stai jos, nota 1.
Care? Marea Arenă din Cliceni Village?:))) Ar fi numai potrivita pentru suburbanii fcsb!
baga si in romana....
Conteaza spiritual de acolo . Oricum e o location frumoasa si mi u0
Da de cand e ma stadionul Dinamo foarte aproape de Manastirea Casin? Pai intre cele doua locatii mananci o paine pe ciugulite. Poate vroiai sa spui ca Giulestiul e foarte aproape de Casin
Dragii mei gspisti, Federatia de rugby, l-ati intrebat? Au si ei ceva de spus? Sau numa' beeeecali eeee?
Fcsb are 12 ani de la înființare...cum nu a mai jucat pe acelaș stadion cu Rapid de 36 ani ???
Nu are ce cauta acolo nici rapid, nici steaua, nici fecefecesuiebecali! Lasa-ti stadionul rugbystilor!!!
Dar clona fcfcsb de ce nu isi face stadion propriu si se tor muta cu cortul? A, da, pentru ca in scurta sa istorie de 16 ani n-a avut niciodata stadion propriu. Damn!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.