Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a văzut anunțul lui Giovanni Becali și a rămas perplex: „A îmbătrânit, de ce ar spune lucrul ăsta?”
0
Farul, la un pas de titlul cu numărul 3 în Superliga feminină
0
Corvinul - FC Voluntari, în etapa a 8-a din play-off-ul Ligii 2: două goluri în trei minute
1
Răzvan Raț are o favorită surprinzătoare la titlu în Superliga: „La nivel de dorință, ea este”
0
Știri din fotbal internațional
Legendarul Marco van Basten i-a șocat pe olandezi » Cu cine ține la Mondial
0
Ratează Cupa Mondială 2026 din cauza insultelor aduse lui Vinicius? Pedeapsa lui Prestianni a fost extinsă global
0
Primarul Madridului, iureș după Arsenal - Atletico: „Am jucat împotriva UEFA! Au pus în mișcare mașinăria”
0
Ghinion pentru Mitriță la revenirea după suspendare » A ratat un penalty comis de Andrei Burcă
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Modelul de Dacia Sandero despre care olandezii scriu că, în ciuda ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
Nu vad nimic jignitor gsp......am specificat doar ca v-or putea consuma iarba *** patronului...oricum jucaria lui interesea-za doar prostimea
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu-l vinde BNR-ul.
Fa-l nea jiji in curtea casei...asa vei avea de castigat ...echipa meciuri si antrenamente...iar pe de alta parte...***...ce mai!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa-l intrebe cineva pe domnul Becali de ce nu cumpara stadionul din Cotroceni. Oricum e in paragina si cu investitii minime ar putea avea un stadion al FCSB-ului. Sper ca citeste cineva din redactie acest comentariu. M-ar interesa pozitia domnului Becali.
Dar pe stadionul armatei cine a schimbat gazonul atatia ani,Talpan????
Ciobanu nu stie ce vorbeste , ca de obicei.Incultura lui si nestiita sunt la vedere.Cum crede el ca se poate juca fotbal pe un gazon pe care s-a jucat si antrenat de 2-3 ori rugby, cand sunt gazoane care nu rezista la un meci de fotbal?(vezi National Arena, Craiova, etc.) Vorbe goale. Dragi ziaristi va rog sa nu mai mediatizati un personaj care nu poate fi un exemplu pozitiv pentru societate prin comportamentul si incultura lui.(inclusiv condamnat penal impreuna cu omul de incredere MM) Nu este permis ca acest personaj sa isi bata joc de o lume intreaga punanad divininatea inaintea la orice.Fara munca, fara stiinta si profesionalism in sport e greu sa performezi.El vrea sa faca bani si sa parvina pe seama fotbalului ca o afacere, dar pentru amatori sportul inseamna "altceva"(sentimente, emotie, mandrie, placere, etc.) pe care el nu il intelege.El vrea sa se urce pe masina sa il aclame prostimea. Rusine pentru Romania secolului 21.
Vezi ce patesti daca nu intelegi ce citesti? Eu am zis ca acel teren este ai FR.Rugby si se numeste Stadionul national de rugby. Destinatia principala e RUGBY. Sigur ca se poate juca si fotbal. Doar ca nimeni nu va fi incantat sa joace pe un gazon ,,arat" de rugbysti. Nu stiu daca ai vazut vreodata un teren dupa un meci de rugby. Asta am zis, ca gazonul nu va fi niciodata optim pt fotbal. Dar daca becali doreste, e liber s-0 faca. Te asigur insa ca jucatorii si antrenorii vor refuza.
Te minti singur. Voi nu umpleti inelul 1...
...a greși e omenește ...au pus ăștia din greșeala mai multe zerouri...
cel mai bine este ba ciobane in Giulesti !!! cu loja pentru infractori pe linia 13 bis ...,,saracut la minte ,, cum dracului a facut netotul asta bani ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.