Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
9
Știri din fotbal internațional
Șoc în Brazilia » Neymar ia în considerare să se retragă definitiv din fotbal
0
„Fiu de c***ă” » Scandalul dintre Mbappe și senatoarea din Paraguay capătă proporții: „I-am scris, să vedem dacă știe să citească”
0
La două săptămâni după ce a declarat că vrea să revină în România, Florin Motroc a semnat cu noua echipă
0
Chelsea și-a prezentat oficial transferul de 47 de milioane de euro!
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Donald Trump a anunțat cel mai important ajutor militar acordat de el ...
Libertatea
Tulburarea neștiută de care suferă Matt Damon. Dieta severă pentru filmul ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
comisiile trec peste deciziile arbitrilor nu stiu daca e permis la noi eu am dat cazul angliei pentru ca acolo stiu sigur ca se acepta probele video si toate cele! eu n`am zis decat ca sunt mai presus ca tu ai dedus altceva e problema ta! nu`mi atribui lucuri pe care nu le zic doar de dragu de a demonstra ca tu ai dreptate.Ia fii tu corect si spune`mi ca rui durte si coman nu trebuiau eliminati? poti?
uite prietene! in caz ca ai uitat...deci la tine comisiile trec peste deciziile luate de arbitrii din timpul meciului?! frumos precedent s a creat!
La cate reluari si parareluari ... la cate camere de mai buna sau mai putina calitate .... la cate camere si aparate foto ale suporterilor... la cate telefoane performantte care filmeaza/pozeasa si totusi NICI O IMAGINE cu petarda care il loveste pe acesta. Doar un punct rosu se vede de pe o imagine video si o petarda la 12-14 m de acesta ...poate fi curios ???
mai jos. ai dat de inteles ca aceste comisii hotarasc daca e rosu sau galben. n o mai ocoli,chiar nu tine! fii mandru ca iubesti o echipa care e tinuta in viata de comisii,presa,putere,etc! asta e steaua,si astia sunt suporterii ei. prea putini dintre ei au caracter. e ca si in viata reala. nu poti sa tii cu steaua,decat daca ai un caracter asemenea!
saviola raspunde sincer la o intrebare... crezi ca acele comisii de care vb tu sunt impartiale si deloc aservite asa zisilor patroni de echipa de pe la noi gen becali, borcea etc?!?
pai atunci de ce mai sunt arbitri frate,daca hotarasc comisiile cand e rosu si cand nu e?? ar putea gatejan si cu ai lui sa-si ia scaunelele si sa stea pe marginea terenului si sa spuna de acolo cand e rosu,cand e galben....etc. Pe mine ma lasa rece cazul...dar unii sunt excesiv de subiectivi....vad numai "dreptatea" lor :) La comisii steaua e campioana an de an! :)
unde am spus eu ca dau comisiile cartonasE?normal ca arbitrii dau cartonase eu am spus doar ca si anume comisiile sunt mai PRESUS decat arbitrii ceea ce e logic ca doar de aia sunt comisii! ce va mai place sa mintiti!
CUMETRE! iti spun ca drogba nici MACAR nu a primit rosu pentru a a reactionat VIOLENT la fel ca martonovic incercand sa`l apere pe lampard in timp ce arbitrul roman l`a eliminat pe sabr! care parte nu o intelegi CUMETRE? Se vede cat de mult urmaresti fotbalul englez daca tu imi spui ca in anglia nu intervin comisiile peste arbitrii! deci CUMETRE te las in voia ta ca e mai bine, nu pot sa imi bat capu cu toti anti-stelistii.
uita te ca la faza cu comisiile a ocolit sa dea un raspuns. la el comisiile hotarasc cartonasele. e prea subiectiv ca sa discuti cu el,si cand vede ca vorbeste aberatii,incepe alte discutii...
trebuie sa fi fost ceva si in cazul lui gardos sa fii fost circumstante atenunate nu are cum sa fie doar un regula 24 de etape minim nu exista asa ceva,noi vorbim mult dar de fapt regulamentul nu il stim nici unu, eu ma fereream ca nici nu a fost macar o intradare foarte dura prin imprudenta adica n`a fost intentie de fault stii ca unele intrari se vad de la o posta ca sunt facut pentru a cauza rau dar na , plus ca florin gardos nici nu e un fotbalist recunoscut dur.In fine aprimit 8 etape nu 10 eu zic ca e corect 8-10 etape dar repet nu cunosc regulamentul spun doar ce cred eu.Nu poti sa distrugi 2 jucatori mai ales cand nu e intentie clara.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.