Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Franța - Irak, meci încheiat după aproape 4 ORE! Mbappe i-a răspuns cu o „dublă” lui Messi
0
Norvegia - Senegal » Ce nebunie în repriza secundă: 3 goluri până în minutul 58! Haaland a reușit „dubla”
0
Lionel Scaloni, „blocat”: „Nu știu ce s-ar mai putea spune despre Messi”
0
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Sunt de acord. Interventia MAPN este inoportuna acum. Aceasta problema trebuia transata in momentul "privatizarii" clubului. Doar ca atunci, ca si in 2003, preluarea echipei s-a facut cu o suma de nereguli pentru care eu cred ca participantii la aceste tranzactii ar cam trebui sa faca parnaie grea. Problema majora este ca Becali poate specula acest moment. Daca nu exista nicio presiune asupra lui, va renunta fara jena la sigla. Omul nu are nicio afectiune pt Steaua. El se inchina doar la bani. Daca are de ales intre o parte din identitatea Stelei si bani, va alege banii, indiferent cat de justificata sau rezonabila ar fi (sau nu) pretentia MAPN.
valah.redandblue (9200 comentarii) Postat de guest.ro pe 09 Decembrie 2011, 01:54 Mai bine gandeste-te la tine si lasa politica , nu vei schimba nimic , mai degraba ajungi la nebuni sau in padure cu streangul de gat decat sa schimbi tu ceva sau noi astia mici. Cred ca o pun la cur chiar de ziua mea în ianuarie. 09 Decembrie 2011, 01:56 • Imi place (0) • Comenteaza • Raporteaza :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
lol, nici pomeneala!
www.gsp.ro/fotbal/nationala/foto-marius-niculae-aduce-victoria-romaniei-cu-kryvbas-2-1-printr-o-dubla-superba-302544.html Aici il aveti pe moflea injurand Transilvania...Ba...gsp-ul asta a creat monstri...sa mor eu....
da ba retardatule, toti care au numele Steaua si activeaza in fotbalu' profesionist din Romania, trebuie sa-si schimbe denumirea ! mortii_ma_tii_de_gunoi
Chiar ca suferi de ret4rd sever. Citeste aici ://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/decizie-soc-luata-de-inalta-curte-de-casatie-si-justitie-gigi-becali-a-pierdut-marca-steaua-ar-mai-putea-aparea-o-echipa-cu-acelasi-nume-439822.html Marca inseamna numele+sigla. Insa cum am explicat mai sus numele in fotbal inseamna si palmares. Argaseala a spus ca se va face o expertiza cu privire la costul marcii. Valoarea marcii este determinata de palmaresul clubului. Marca Steaua valoreaza mai mult decat marca U Cluj datorita palmaresului, nu pentru ca are o stea in 5 colturi si culorile rosu si albastru iar ceilalti un U si culorile alb si negru.
Savi, sper din toata inima sa nu te faci popa. :)
www.gsp.ro/fotbal/cupa-romaniei/foto-ciinii-s-au-calificat-in-semifinale-dinamo-petrolul-2-1-287429-comentarii.html Pe prima pagina sunt valah.redandblue alias valah alias zadkiel si biancorossi pe cand erau tineri. Guest.ro are sigla noua "nimeni la meci" ...:))))))Si articolul este din 2011....
:)))) sper sa nu ajungem acolo. mi se pare mie ca e in folosul ambelor parti sa ramana si emblema si stadionul la actuala echipa. mapn nu are ce face cu emblema, sunt zvonuri de doi bani alea cu echipa armatei...mapn nu are bani sa infiinteze o echipa, nu are voie sa joace in liga 1 fiind echipa departamentala, nu are voie sa joace in cupele europene. cu stadionul ce sa faca?? cat a fost in administrarea lor a ajuns ruina. argaseala a zis ca nu pot folosi deocvamdata emblema din motive legale.
De unde le gasesti? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.