Alte știri din fotbal
Campion în premieră, Ștefan Baiaram și-a anunțat plecarea de la Craiova: „Cu siguranță”
0
Concluziile lui Raul Rusescu. după ce Universitatea Craiova a cucerit titlul
0
Leii au devorat Superliga! Universitatea Craiova este campioana României după 5-0 cu U Cluj! Titlul revine în Bănie după 35 de ani
107
Imagini EPICE de la petrecerea de titlu a Universității Craiova! Cum a fost fotografiat Mihai Rotaru
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
nici mie daca intri in pirnaie. ce pot intelege de la un individ fara educatie plin de tatuaje de neam prost? nimic. sa traiasca banii lui taica-sau in rest cap mic si creier lejer. mai stai o tura ca nu scapi si vei vedea cum o sa pierzi meci dupa meci. hi! hi!
Te cam repeti, altceva mai stii sa zici? Probabil o sa-mi raspunzi cu o injuratura de mama pentru ca ti-am insultat inteligenta :))
Nici tu nu stii ce mormai acolo! Noapte buna, dîdîbist trist!
Un fleac, i-am curuit!
„Suporteri afaceriști - bifat. Insolvență? Rezolvat. Încă un an în «A» - furat. Stadion - casat. Nu fi câine, fii bărbat!”
Sufera cu demnitate ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa fii prost.. asta inseamna wrx :))
pe astia de la Dinamo ***..haha
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tatuatul clocalar asta vorbeste de istorie si si-a infiintat in 2017 :)))))) iar fosta falita u craiova sa infiintata si aia ilegal are in palmares loc 13,doua retrogradari si un faliment
Sa fii franciza lui Nicu Badea, dar sa crezi ca esti Dinamo…. Sa ai cel mai urat stadion din tara, plin de urzici si cu pista… sa ai meci de meci 200 de suporteri acasa dar sa te minti singur ca ai cea mai mare galerie…. Sa te sustina frf si lpf an de an sa nu retrogradezi ca altfel se supara EAD…. Sa fii rusinea Romaniei…. Asta inseamna Dinamo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.