Comentarii (37)
khal_37
khal_37  •  20 Noiembrie 2016, 21:49
Postat de jim_raynor pe 20 Noiembrie 2016, 21:42

prostalaule, pe covorul acela au jucat si alte echipe si au castigat fara sa se planga de calitatea mochetei! dar fcsb-ul care se vrea *** din frunte se lamenteaza de acest fleac? prostalaule, in ce minut au avut gloabele reghebatului prima ocazie?***!!!!!

Prostălăule, cu acele echipe clubul primariei psd-iste din comuna chiajna nu juca în formula 1-9. Și sa nu uitam de corecția pe care vi-a aplicat-o cristescu în groapa. ,,Prostul nu e prost destul dacă nu e și fudul"!

gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  20 Noiembrie 2016, 21:47
Postat de jim_raynor pe 20 Noiembrie 2016, 21:29

au ramas cu o masa la intercontinental oferita de paunescu....

Daca sunteți ieftini, va cumpăra lumea cu o masa la restaurant :))) si la vot cu un kil de zahar :))) saracie mare la Craiova, asta e :))

gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  20 Noiembrie 2016, 21:44
Postat de jim_raynor pe 20 Noiembrie 2016, 21:42

prostalaule, pe covorul acela au jucat si alte echipe si au castigat fara sa se planga de calitatea mochetei! dar fcsb-ul care se vrea *** din frunte se lamenteaza de acest fleac? prostalaule, in ce minut au avut gloabele reghebatului prima ocazie?***!!!!!

Nu mai plânge, daca ești cuminte Îți iau bilet la un meci in Europa , joi , la Steaua - Osmanlispor. Ca daca stai si aștepți sa prinzi bilet la fcdb 2013 in Europa , aștepți degeaba :)))))

jim_raynor
jim_raynor  •  20 Noiembrie 2016, 21:44
Postat de khal_37 pe 20 Noiembrie 2016, 21:38

Ați cenzurat ,,o farfurie de praz"???? W.F de când a ajuns farfuria de praz ceva ofensator sau vulgar???

***,ineptiile tale ar trebui imediat sterse si tu blocat definitiv! esti prea prost pt societatea aceasta!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jim_raynor
jim_raynor  •  20 Noiembrie 2016, 21:42
Postat de khal_37 pe 20 Noiembrie 2016, 21:35

Prostovane, aseară Steaua a jucat pe un covor uzat din plastic cu o echipa cu o formula de joc tipica în campionatul romanesc atunci când se joaca cu Steaua, 9-1...tu trebuie ca știi mai bine lucru ăsta ca dar e și tactica clonei fcdb 2013 pe care o sustii , atunci când joaca cu Steaua.

prostalaule, pe covorul acela au jucat si alte echipe si au castigat fara sa se planga de calitatea mochetei! dar fcsb-ul care se vrea *** din frunte se lamenteaza de acest fleac? prostalaule, in ce minut au avut gloabele reghebatului prima ocazie?***!!!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

khal_37
khal_37  •  20 Noiembrie 2016, 21:38
Postat de khal_37 pe 20 Noiembrie 2016, 21:21

Ăstia sunt fanî lui olguta vasilescu, sunt grupa aia de *** care împart pliante cu psd din poarta în poartă pentru ***.

Ați cenzurat ,,o farfurie de praz"???? W.F de când a ajuns farfuria de praz ceva ofensator sau vulgar???

khal_37
khal_37  •  20 Noiembrie 2016, 21:35
Postat de jim_raynor pe 20 Noiembrie 2016, 21:21

prostovane, am vazut aseara ce superioara e.... n-a reusit sa egaleze un "rest"....

Prostovane, aseară Steaua a jucat pe un covor uzat din plastic cu o echipa cu o formula de joc tipica în campionatul romanesc atunci când se joaca cu Steaua, 9-1...tu trebuie ca știi mai bine lucru ăsta ca dar e și tactica clonei fcdb 2013 pe care o sustii , atunci când joaca cu Steaua.

jim_raynor
jim_raynor  •  20 Noiembrie 2016, 21:29
Postat de George pe 20 Noiembrie 2016, 21:27

Dar acum fffff multi ani, cand oltenii i-au batut pe Rapid in ultima etapa ( sau au facut egal, nu scorul din teren conteaza ) si " au facut-o " campioana pe steaua ( de atunci ), afirmau sus si tare ca ei joaca corect.... Acum ce doreau ? Sa cedeze ASTRA ? Roata se intoarce. Aaaaaa si cel mai important lucru atunci, Rapid a castigat cupa in detrimentul Craiovei....................care a ramas cu....prazu' in mana.

au ramas cu o masa la intercontinental oferita de paunescu....

George
George  •  20 Noiembrie 2016, 21:27

Dar acum fffff multi ani, cand oltenii i-au batut pe Rapid in ultima etapa ( sau au facut egal, nu scorul din teren conteaza ) si " au facut-o " campioana pe steaua ( de atunci ), afirmau sus si tare ca ei joaca corect.... Acum ce doreau ? Sa cedeze ASTRA ? Roata se intoarce. Aaaaaa si cel mai important lucru atunci, Rapid a castigat cupa in detrimentul Craiovei....................care a ramas cu....prazu' in mana.

jim_raynor
jim_raynor  •  20 Noiembrie 2016, 21:21
Postat de khal_37 pe 20 Noiembrie 2016, 21:17

Steaua mereu superioara, restul...sunt doar resturi.

prostovane, am vazut aseara ce superioara e.... n-a reusit sa egaleze un "rest"....

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează