Comentarii (37)
cobra_z
cobra_z  •  21 Noiembrie 2016, 08:57

am citit initial " normal ca am jucat pt steaua, sper sa se desfiinteze" =)))

andrei1337
andrei1337  •  21 Noiembrie 2016, 08:00

Dupa vorbele astea *** a devenit favoritul păstorului latiFUNDiar din comuna pipera.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

pedro_nr1
pedro_nr1  •  20 Noiembrie 2016, 23:49
Postat de fangigi pe 20 Noiembrie 2016, 22:33

Iar mintiti, de data asta prin omitere La sfarsitul declaratiei, Alibec a spus ca glumeste, referitor la faptul ca a vrut sa ajute Mogosoaia! Stim ca voi trebuie sa scrieti doar ce agreeaza puscariasii din conducerea fcb, dar avem si noi televizor si vedem realitatea!

poti canta la alta masa, ca nu am bani marunti :)

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 23:23
Postat de gigi_becali_4 pe 20 Noiembrie 2016, 22:39

Eu nu sufăr, ca am bilet joi :))) FORTZA STEAUA !

Să fii iubit gigi4! :))

gigi_becali_4
gigi_becali_4  •  20 Noiembrie 2016, 22:39
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 21:51

Nu vrei să suferi în tăcere? Face bine la sănătate! :))

Eu nu sufăr, ca am bilet joi :))) FORTZA STEAUA !

fangigi
fangigi  •  20 Noiembrie 2016, 22:33

Iar mintiti, de data asta prin omitere La sfarsitul declaratiei, Alibec a spus ca glumeste, referitor la faptul ca a vrut sa ajute Mogosoaia! Stim ca voi trebuie sa scrieti doar ce agreeaza puscariasii din conducerea fcb, dar avem si noi televizor si vedem realitatea!

jim_raynor
jim_raynor  •  20 Noiembrie 2016, 21:58
Postat de samertx pe 20 Noiembrie 2016, 21:55

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 21:55
Postat de jim_raynor pe 20 Noiembrie 2016, 21:53

"vi-a aplicat-o" ???? :))))))))))) "va-lea", prostalau fudul! :))))))))))))))))))))))))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jim_raynor
jim_raynor  •  20 Noiembrie 2016, 21:53
Postat de khal_37 pe 20 Noiembrie 2016, 21:49

Prostălăule, cu acele echipe clubul primariei psd-iste din comuna chiajna nu juca în formula 1-9. Și sa nu uitam de corecția pe care vi-a aplicat-o cristescu în groapa. ,,Prostul nu e prost destul dacă nu e și fudul"!

"vi-a aplicat-o" ???? :))))))))))) "va-lea", prostalau fudul! :))))))))))))))))))))))))))

samertx
samertx  •  20 Noiembrie 2016, 21:51
Postat de gigi_becali_4 pe 20 Noiembrie 2016, 21:44

Nu mai plânge, daca ești cuminte Îți iau bilet la un meci in Europa , joi , la Steaua - Osmanlispor. Ca daca stai si aștepți sa prinzi bilet la fcdb 2013 in Europa , aștepți degeaba :)))))

Nu vrei să suferi în tăcere? Face bine la sănătate! :))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează