Comentarii (37)
khal_37
khal_37  •  20 Noiembrie 2016, 21:21
Postat de its1134 pe 20 Noiembrie 2016, 21:17

Bulă ăsta chiar crede că CS Praz are vreo șansă la titlu. Desființarea. ***i.

Ăstia sunt fanî lui olguta vasilescu, sunt grupa aia de *** care împart pliante cu psd din poarta în poartă pentru ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

steaua1986forever
steaua1986forever  •  20 Noiembrie 2016, 21:19
Postat de eugen76_pan pe 20 Noiembrie 2016, 20:19

la ce joaca umflatul asta e perfect pentru FCSB.azi saracul n-a miscat de grasime.daca nu se arunca ca tampu in Kay si invers..azi era anonim

anul trecut erai fan "grasul" asta, ai uitat? atunci nu mai era gras, era super slim....

khal_37
khal_37  •  20 Noiembrie 2016, 21:17

Steaua mereu superioara, restul...sunt doar resturi.

its1134
its1134  •  20 Noiembrie 2016, 21:17
Postat de eugen76_pan pe 20 Noiembrie 2016, 20:19

la ce joaca umflatul asta e perfect pentru FCSB.azi saracul n-a miscat de grasime.daca nu se arunca ca tampu in Kay si invers..azi era anonim

Bulă ăsta chiar crede că CS Praz are vreo șansă la titlu. Desființarea. ***i.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

xo.xo.
xo.xo.  •  20 Noiembrie 2016, 21:16
Postat de nebraska pe 20 Noiembrie 2016, 21:13

***

Cezare, a trecut timpul si tu tot prost ai ramas .

nebraska
nebraska  •  20 Noiembrie 2016, 21:13

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1425838917717550
John Milne  •  20 Noiembrie 2016, 20:54
Postat de Tatar Domnica pe 20 Noiembrie 2016, 20:26

***

Te oftici tatare ? Hahahahaha hahahahaha

1636051316609667
Tatar Domnica  •  20 Noiembrie 2016, 20:28

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1636051316609667
Tatar Domnica  •  20 Noiembrie 2016, 20:26

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

darkdark
darkdark  •  20 Noiembrie 2016, 20:25
Postat de eugen76_pan pe 20 Noiembrie 2016, 20:19

la ce joaca umflatul asta e perfect pentru FCSB.azi saracul n-a miscat de grasime.daca nu se arunca ca tampu in Kay si invers..azi era anonim

Cand la tine-n echipa joaca Rambe si Mazarache doar un pacalici ca tine poate vorbi despre Alibec :)))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează