Alte știri din fotbal
Probleme pentru Mirel Rădoi înaintea meciului de la Botoșani: „Va fi complicat”
0
Atanas Trică, mesaj după victoria cu Kosovo: „Simțeam că nu mai văd luminița de la capătul tunelului”
0
Ciprian Marica a pus tunurile pe Răzvan Burleanu după eșecul naționalei României: „Ne mințim și ne place să fim mințiți! Dar îi votăm cu două mâini”
1
Dinamo - CS Dinamo » George Pușcaș a marcat la debut, apoi a fost schimbat
0
Știri din fotbal internațional
Adversarul României intră direct în careul european de ași » Arda Guler este egalul titularului lui Cristi Chivu
0
Caz unic pe masa FIFA » Cer derogare pentru titularul din Serie A, „blocat” de regulamente pentru doar patru zile!
0
Kosovo poate da lovitura! Bonus record pentru calificarea la Mondial
0
Depășiți și de Noua Caledonie! » Detaliul care șochează după barajul de la Istanbul
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
Ce trofee cu Dinamo? Si de unde sa-i dea bani descultii aia? Vinde Negoita stadionul si face mall in Stefan cel Mare sau de unde vin banutii? :)))))))))
"Atunci putem să îţi facem o ofertă salarială asemănătoare cu cea a Stelei şi să vii să cîştigi trofee alături de mine" A si cistigat multe trofee strimbul strimbilor :)))
strambu baga strambe,nu il ia nici dinamo si pierde si transferu la steaua,are parade bune dar si zile foarte proaste,mult sub ARLA
Dinamo si trofeele baba si mitraliera :))).
ptr ca daca ai stadioane o sa vina si lumea . a se vedea meciurile fcsb pe national arena ..... ce sa intelegi tu ..
Mersi.
Recomand un articol de azi bine scris: Cotidianul -Dezastrul fotbalului românesc (IV) Exclusiv. N-avem spectatori, dar construim stadioane mari.
Il cauta pentru ca e mai comod. E deja in campionatul nostru, a vadit niste calitati si decat sa gaseasca si sa convinga portari necunoscuti, il prefera pe asta. Chiar daca e fratele lui Noe si mai e si hobbit pentru un portar. Avem niste conducatori in fotbal cu doua mari calitati: nepriceputi si lenesi.
nu inteleg de ce il vrea lumea pe micul asta in poarta...asta nu poate apara ca e prea mic.daca avea o statura de portar,apara la asa golul ala! lu asta ii dai toate mingile pe sus s ai terminat treaba,e prea mic sa le ajunga...ce *** vad astia la piticul asta nu stiu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu l-am scris eu, era copy paste dupa cel mai bun articol din piata privind averea imposibil de justificat a lui Oprea . Ai citit de cate ori a spalat bani prin contracte de vanzare cumparare mincinioase cu Anghel Iordanescu? In orice tara din UE erau la ora asta amandoi dupa gratii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.