Comentarii (11)

mihai_luchian  •  15 Aprilie 2019, 20:51

Da bre, e totul electronic, să vă spun cum merge treaba: pârtzu apasă pe telecomanda (culmea!) tot electronică si capul (culmea!) tot electronic, face totul (culmea!) mecanic! CS Univ de (ați ghicit!) MECATRONICĂ din Craiova. Culmea domnule, ca să vezi! Și toate astea în câteva minute...

Adrian Ionica  •  15 Aprilie 2019, 19:01

Iar apare *** asta pe gsp? Ma asta trb sa apara pe Interpol nu aici!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1745flo  •  15 Aprilie 2019, 18:38

Vorbeste cap de creta despre cap electronic! Ceva unic!

adi67  •  15 Aprilie 2019, 17:47
Postat de adi67 pe 15 Aprilie 2019, 17:45

Parca, mai ieri, faceati apel la intelegere in cazul lui Victoras Iacob si acum il bagati pe "tra-la-la" asta pe teava ? Nu va lasati , domnilor ziaristi speculanti de can-can . Citesti si dumneata , domnule Stucan aceste aberatii demne de *** ?

Mai puneti si fotografia asta , total edificatoare ...

adi67  •  15 Aprilie 2019, 17:45

Parca, mai ieri, faceati apel la intelegere in cazul lui Victoras Iacob si acum il bagati pe "tra-la-la" asta pe teava ? Nu va lasati , domnilor ziaristi speculanti de can-can . Citesti si dumneata , domnule Stucan aceste aberatii demne de *** ?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sakamoto  •  15 Aprilie 2019, 17:34

Milizica este un oltean, cu o minte sclipitoare...De ce-l mai bagatzi in seama? Chiar nu gasitzi oameni inteligentzi si cu bun simtz?

Eugen Pan  •  15 Aprilie 2019, 17:07

AU ADUS ANTRENOR DE EXACT CE AVEAU NEVOIE.ADICA DE LIGA A 2-A LA ANUL

rocky2  •  15 Aprilie 2019, 16:54

Fata de capul lui nea Militzica, capul oricui e de geniu!

e.moti.on  •  15 Aprilie 2019, 16:52
Postat de mal. pe 15 Aprilie 2019, 16:13

Dom” Mitică, să trăiți! Pentru dvs. nu prea greu să vă dovedească faptul că are minte!

daca imi permiteti ... " nea mitica "

Lucian Ghighilicea  •  15 Aprilie 2019, 16:15

Așa o fi dacă spune Don Oracolo Corleone di Bălcești... Dixit!

  • 1
  • 2