Comentarii (42)
torque07
torque07  •  16 Mai 2019, 09:28

Interesant jurnalism de balta " i-a răspuns mascându-și gura cu mâna" si dupa 10 randuri Arlauskis:“Și ce să fac eu dacă 1-1 e bun pentru toţi?! Daţi gol dacă puteţi, eu nu fac asta, să vă las să marcaţi!”. Magicieni GSP-isti astia....Hai! Inapoi la invelit macrou amatorilor!

valyomanyd
valyomanyd  •  16 Mai 2019, 09:11

La interviul pentru angajare la Gsp prima intrebare e foarte importanta, iar raspunsul e si mai important.*** celelalte intrebari nu isi mai au rostul :)))) Domnule Margarit, nu asa ca cei doi portari au asteptat ultimele secunde ca sa aiba acest dialog ? Cine au fost martori la dialog, manusile celor doi ? :))))

firaldo
firaldo  •  16 Mai 2019, 11:13

La FCSB - Astra nu ati citit nimic pe buze?:)))))

Postat de doomsday2000 pe 16 Mai 2019, 09:18

S-a aflat și ce a spus Arla: "pesediștilor, jos de pe podium"

jucau cu steaua? ca doare becali mai are toti banii facuti prin contracte cu firea si psd.

doomsday2000
doomsday2000  •  16 Mai 2019, 09:18

poison
poison  •  16 Mai 2019, 08:54

''El a parat din acel moment toate tentativele oltenilor de a egala pe final'' :))))) Au mai fost si multe minute dupa accidentarea lui Boli. Doua. Dar pline de parade ale lui Arlauskis.. :))) GSP - Hai mai baga un peste aici!

100347531193909
Ilie Ionescu  •  16 Mai 2019, 15:28

"Sa fie omenie" slagarul cooperativei de play-off a fost cantat si la meciul Cfr-craiolguta. Fundasii din Gruia se dadeau la o parte pentru a facilita golul egalizator care nu a mai venit! "Sa fie omenie", tu imi dai mie, eu iti dau tie!!!

hermesvenus
hermesvenus  •  16 Mai 2019, 15:03

Corect , Arlauskis ii lasa sa-i dea gol ,doar pe cei de la FF Malmo !

jonescu
jonescu  •  16 Mai 2019, 10:57

...deci se dusesera vreo 4 minute de prelungiri si "din acel moment Arlauskis a parat toate tentativele oltenilor de a egala pe final "...adica inca 2-3 minute...ziarist...de aia intra in faliment ziarele !