Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
0
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
0
18 meciuri în desfășurare: toate echipele calificate din grupa Europa League, clasament în timp real
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Două schimbări la pauză
12
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Ce strategie, MM sifonează tot iar Jiji o să stabilească și lungimea sprinturilor deși nu știe ce -nseamnă ! FCSB este o echipă fără performanțe și așa va rămâne ! Iar Dică are soarta chirpicului când plouă !
Strategia constă în cumpărarea unor ceasuri și mai inteligente sezonul următor:))
strategia pe care ar trebui sa o implementeze dica e cum sa plece cat mai repede ca e o petarda de antrenor.
Daca n-ai caractere in echipa, poti sa adopti orice strategie, degeaba. Ati vazut cum jucau 'alesii' lui Contra ieri ? Fotbalistii nostri cand se vad 'oleaca' deasupra mediei (la o echipa cu nume, in primul 11 sau chemati la nationala) gata, au terminat cu munca, devin jaloane pt adversari pe teren. Vai viitorul lor !
Anii mei . Din Ardeal pentru Romania . Anii70....https://www.youtube.com/watch?v=q2-k49St4yo
Nu stabileste nimic Dica. El este secundul lui Jiji acolo.
https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Zdrancani, culcă-te! Steaua Acum - Steaua Mereu!
Cica Dică a regândit şi el în acest an stabilirea cantonamentelor. Gîsîpîuleeee... Nu mai o ardeti aiurea. Dica in sus, dica in jos. Dica nu exista ca si antrenor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.