Alte știri din fotbal
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Gestul făcut de Lorena Balaci
0
Etapa #5 din Liga 2 » Dorinel vs Oprița, debut pentru Leo Grozavu, Ionuț Chirilă caută a doua victorie cu „grădinița”
0
Meci mare la Arad! Echipe probabile la Corvinul Hunedoara - Dinamo
0
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Chivu pregătește debutul „noului Pirlo”?! » Comparația făcută de italieni
0
Acord spectaculos! Andrei Rațiu, la un pas să semneze în Premier League! Vestea momentului: negocieri pe final
2
Ce coincidență: i s-a întâmplat iarăși lui Istvan Kovacs, după scandal! » De data asta, nu a mai stat pe gânduri
2
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marea Britanie, amenințată de SUA că s-ar putea răzgândi cu privire la ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Discutii foarte interesante toate noaptea aici, cazuri de studiu pt bolile psihice.
da mai dica dar deja nu mai bateati pe nimeni, iar fotbalu e pe goluri
R-tard, să "deplângi" situaţia comunismului nu înseamnă să fii nostalgic după vremurile alea.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca dai un interviu dupa numai cateva zile de cand ai plecat de la Steaua (intre timp ai mai avut si cateva aparitii telefonice pe la emisuni tv de sport...) inseamna ca "rupi tacerea", nu mai e nimic de zis decat ca jurnalistul are grave "rupturi" logice!-:) Citesti mai departe si ai confirmarea: "...Și s-a lovit deja de o lovitură înaintea startului propriu-zis în noua carieră:..." -:)
ce spune dica dovedeste ca becali a luat decizia corecta. daca el nu vede schimbarea nu are ce cauta ca antrenor la steaua. lotul e acelasi, jocul e altul. nu e vorba de efortul individual haotic ci de cel colectiv in folosul echipei. ce a jucat steaua cu radoi a fost un joc de turma. ce a schimbat reghe? pasa nu la intamplare si spre cel mai bine pozitionat/demarcat coechipier si preluarea imediata in marcaj a adversarului direct cand se pierdea mingea
:))
ca de obicei cei din redactie...daca nu le convin com vnite pe cale normala....incep sa bage zdravan din top ....pe langa subiect,ptr ca cele cere com la obiect sa nu fie bagate in seama...:)
*** nu mai plange *** nesimtitule ai pupat mana puscariasului " sa ru mana patroane" il laudai ca e raizboinic , va meritati soarta DESFINTAREA!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect mai repede prietenia dintre ciocanitoare si pufy (doar manelistu stie ce o fi acolo) a facut ca fcs pitesti sa ia meciu ..saracu portar se chinuia sa ia gol si *** trageau in el ..daca urmariti golu nici mainile nu le intinde spre minge
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu am fost in numeroase tabere pe litoral si la munte si nu imi aduc aminte de colegi imbolnavindu-se de infectii toxi alimentare !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.