Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
sustine echipa locala si apoi ... vorbeste !!!
Maine Brasovul va avea un meci usor,Craiova nu mai este de foarte mult timp echipa care straluceaatat pe plan intern cat si in competitiile europene Scor Univ Craiova - FC Brasov 0-1
meltean oltean australian
dar voi ma cu Salaul Piatra Sant ?? :)) du-te tata ...
la dat din gura suntem campioni dar pe teren vai de mama lor!tot se cauta alibiuri ca arbitru ca terenul ca timpul si etc.,dar niciodata jucatorii care pur si simplu se chinuiesc pe teren.
Da, la batut campii in media sunteti campionii universului.... La fotbal, dezastru.....
Degeaba ca va batem maine mai Dilevski.Voi ati luat bataie de la Gaz Metan Medias ce sa mai bateti voi pe altcineva daca nu ati fost in stare sa-i bateti pe medieseni.
Ce exprimare este asta!? Oare nu orice echipa care joaca bine bate pe oricine?????? Pe viitor, atentie la exprimare!
1-3 scor final
Nu am nimic cu Craiova,insa daca maine este terenul ok,cred ca vor pierde.Brasovul are echipa mai buna,mult mai omogena decat stiinta.Parerea mea e ca stiinta se bate la retrogradare anul asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.