Comentarii (60)
dinamo993
dinamo993  •  26 August 2010, 14:27

baaaa...da-ti-i pace la jurnalisti...orice scrieti aici nu baga in seama sa ma sugus...fra!erilor. Forta DINAMO!! dak luam campionatul tot blat...toate meciurile :))

dinamo993
dinamo993  •  26 August 2010, 14:21
Postat de steauaforever86 pe 22 August 2010, 06:31

astia i-au campionatul

CORECT BAIETE!!! DINAMO IA CAMPIONATUL :) FORTA DINAMO!

laci
laci  •  24 August 2010, 17:55

moldovan a primit nota trei pentru 6 goluri

spartandinamovist
spartandinamovist  •  22 August 2010, 15:06
Postat de soso_ms pe 22 August 2010, 14:36

ce plm va laudati atata mah k ati batut FCM ...parca ati fi batut pe haiduk split :))))

Iam batut si paia 3-1

spartandinamovist  •  22 August 2010, 15:02
Postat de yoyo pe 22 August 2010, 13:41

Meciul a fost penibil. Dinamo a ajuns sa se bucure cand marcheaza un gol la scorul de 5-2, zic ca ar fi fost un gol marcat in ultimul minut. Meciul a fost trantit cu fundasii de la FCM. Au fost prea pe fata. Flvius Moldovan=ZERO.

decit sa dam goluri ka voi din 11m inventate mai bine sa ne bucuram cind va dam si voua sase si ganea sa se bucure de 3 ori criea cei doi de 3 ori sa dea si moti golul sase si sa se bucure,sa vedem ce osa mai ziceti sau jucati in paispe ?sa dati si voi 2 goluri ca tg mures?si ei au dat unul inventat..mai bine CIOCU MIC si urmaritine in actiune si invatati fotbal si urmariti JUCATORI DE VALOARE MARE si antrenor DE PRIMA MIN A si voi aveti 2-trei jucatori si antrenor mai bun ca PITIGOI respectati