Comentarii (21)
smartbrain
smartbrain  •  19 Septembrie 2021, 16:37
Postat de amadeus2021 pe 19 Septembrie 2021, 15:22

Varianta 3: dau în icter consonarii ca Dinamo bate sarmele fcsbiste!

pai se pare ca vitanul tau barzesti nu numai ca nu mai bate pe nimeni,dar de cativa ani incoace pierde la scoruri astronomice constant.

rayclark
rayclark  •  19 Septembrie 2021, 14:15

prulea îi atenționează pe infractorii din pecehas că ultimul proces cu Dario Bonetti i-a costat scump. A durat doi ani, iar antrenorul a recuperat nu mai puțin de 100.000 de euro."ha ha ha.game set match

rayclark
rayclark  •  19 Septembrie 2021, 14:05
Postat de fcsb_blat_cu_arbitrii pe 19 Septembrie 2021, 13:59

Rasuleeee ..a ras sumudica de tine !! Cand te-a vazut cum arati , ***

zi bah mi99logulel,de ce nu dati bani lui bonneti? ca daca nu-i dati,direct in faliment. ha ha ha. game set match. 6-0.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nebraska_filipineza
nebraska_filipineza  •  19 Septembrie 2021, 13:37

dîdîbî, scoateti dvd-uri si tricouri cu "Minunea de pe National Arena: 1...2...3...4...5...6", la 2 euro dvd-ul aveti 2 milioane euro bani siguri

smartbrain
smartbrain  •  19 Septembrie 2021, 16:36
Postat de fcsb_blat_cu_arbitrii pe 19 Septembrie 2021, 15:31

Razi ca prostul

eu nu rad,eu spun adevarul. va arde bonneti. contract pe un an egal 72 de mii de euro,nu dati banii,direct in faliment.simplu.

amadeus2021
amadeus2021  •  19 Septembrie 2021, 18:47
Postat de orlick pe 19 Septembrie 2021, 17:03

Dinamovistii au cei mai optimiști suporteri. Bine, rupți de realitate, dar optimiști.

Optimiști, da. În rest, cu realitatea, părerea ta. Măcar tu ai un limbaj decent, de aceea iți răspund.

orlick
orlick  •  19 Septembrie 2021, 17:03
Postat de amadeus2021 pe 19 Septembrie 2021, 15:22

Varianta 3: dau în icter consonarii ca Dinamo bate sarmele fcsbiste!

Dinamovistii au cei mai optimiști suporteri. Bine, rupți de realitate, dar optimiști.

fcsb_blat_cu_arbitrii
fcsb_blat_cu_arbitrii  •  19 Septembrie 2021, 15:31
Postat de rayclark pe 19 Septembrie 2021, 14:15

prulea îi atenționează pe infractorii din pecehas că ultimul proces cu Dario Bonetti i-a costat scump. A durat doi ani, iar antrenorul a recuperat nu mai puțin de 100.000 de euro."ha ha ha.game set match

Razi ca prostul

amadeus2021
amadeus2021  •  19 Septembrie 2021, 15:22
Postat de 19petruta pe 19 Septembrie 2021, 15:20

Varianta 1 -se rejoacă meciul pana câștiga militia; Varianta 2-se amana meciul și de la anul avem 18 echipe în liga 1. *** burleanu -dâncu lucrează! Concluzie: echipa securiștilor și miliției va trai atâta timp cât ciuma roșie trăiește în rumanica.

Varianta 3: dau în icter consonarii ca Dinamo bate sarmele fcsbiste!

19petruta
19petruta  •  19 Septembrie 2021, 15:20

Varianta 1 -se rejoacă meciul pana câștiga militia; Varianta 2-se amana meciul și de la anul avem 18 echipe în liga 1. *** burleanu -dâncu lucrează! Concluzie: echipa securiștilor și miliției va trai atâta timp cât ciuma roșie trăiește în rumanica.