Alte știri din fotbal
Lotul Turciei pentru baraj: Montella a lăsat 7 jucători pe dinafară, inclusiv doi titulari!
0
„Pronostic? 3-0!” » Fosta mare speranță a fotbalului din Turcia nu ne dă nicio șansă
0
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Nu e vorba să flatez, e ceea ce simt și ceea ce știu” » Mesajul în limba română
0
FIFA a numit cei doi jucători care pot decide barajul: „România are un «factor X» în lot”
0
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Starul lui PSG și-a dat acordul”
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
Bre, pai Rednic nu a spus ca a jucat rau, nu e altruist!
Rednic e frustrat toti sunt vinovati numai el nu, Ivanovski chiar nu joaca rau !!
1. De cand gsp.ro se substituie suporterilor lui Dinamo? Libertatea de exprimare nu inseamna libertatea de substituire. Tot articolul se vorbește despre ce crede un neica nimeni ca ar trebuii sa gândească suporterii lui Dinamo. Bai, voi sunteti vreo 500 de jurnaliști in toata tara. Dacă mâine jurnalele astea va cere să lucrați pro bani ce faceti? 2. Dreptul de a fi fan al unei echipe, de a avea sentimente individuale proprii, sunt prevăzute în Constituția României. Nu in regulamentul LPF sau FRF. 3. De ce un personaj politic aproape impune modul în care e utilizata proprietatea in Romania? E vorba de fostul prim ministru Poate, care intervine în favoarea unui condamnat penal G Becali......oare faptul că Dragomir la arătat cu degetul pentru numirea lui Iorgulescu la LPF, și că urmare poziționarea lui J Ștefan, sunt reale? Ca și consecinta G Popescu și toți cei implicați în dosarul Transferurilor au la baza atingerea lui G Becali? Cum altfel se poate interpreta modul în care G Becali a acceptat ca e vinovat după ani de negare? Cum ar fi definit o astfel de persoana? .....
ESANU(fara) - GIAFER , EHMANN , R. GRIGORE - DUDEA , S. FILIP(amzar) - CARP - TORJE , MIHAIU , SORESCU - TIRA !!!
Rednic ca de obicei duce echipa la retrogradare si clubul la faliment !
Eu acord răbdare acestei pauze de revenire, bine picată din neant. Dar, dacă, nici după aceasta nu ne revenim ca joc, eu, unul, mă predau și nu mai intru aici să-i susțin.
Nu imi amintesc cand a fost ultima oara cand Rednic si-a drmonstrat valoarea ca antrenor... El pare sa fi facut de mult timp tranzitia catre un manager, si sa mai aranjeze din treburi pentru fiica lui... insa cu antrenatul mai putin. Ar putea sa ramana conectat cu Dinamo si sa ajute prin reteaua lui de conexiuni sau ca investitor, insa Dinamo are nevoie de echipa si de antrenor. Doar cu numele nu o sa reziste. Nu am vazut nici o schimbare in bine in joc, nici o exprimare coeenta cu scheme de joc exersate pana devin reflexe. O realitate amara pentru echipa. Iar CFR s-a facut pana acum de ras in toate meciurile internationale recente, demonstranad ca sant departe de a fi vreo forta. Cam asta e nivelul fotbalului romanesc, evoluand sub bagheta magica a conducatorilor de la FRF.
Mirceo, Ivanovski e de vină, metre! :))
Mircea, fa-te ca antrenezi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.