Alte știri din fotbal
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
0
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Triplul campion al României face Uber, în străinătate: „Câștig mai mulți bani decât în fotbal”
1
Știri din fotbal internațional
Freiburg - Aston Villa, finala Europa League » Încă un gol fabulos
0
Ancelotti, îngrijorat! Neymar are probleme medicale
0
Din Liga 5, convocat la Campionatul Mondial! Cum arată lotul naționalei din Noua Zeelandă
0
Șoc înainte de Campionatul Mondial » Au anulat cantonamentul din cauza epidemiei de Ebola
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
IO ZIC SA INCEARCA DDB ASTA SA LE ZICA LA GIUCATORI LA ANGAJATII CAT DE MARE IECHIPA IE DINAM0 HAMBURG MARBELLA MINUNIA LIBEREC CA DE FAPT IEI TREBE SA ADUCA DE ACASA BANI MANCARE SI DOCTORI CU LIUCOPLASTURI ADECA NOI TE LASAM SA GIOCI SAU SA LUCTI AICEA DA ADUCI DE ACASA TOATE
Bai idiotule,intrați în faliment, ce nu înțelegi?
Pch ul punea presiune pe negoita sa sa vinda clubul mai repede ca ei nu mai au rabdare !
e clar ..contra trebuie trimis la plimbare cat mai repede ..vorbeste numai prostii ,doar sa intarate unii pe altii .isi face razboiul lui,razbunarea lui ..un om periculos .zice ca pleaca dar tot sta .cred ca stie ca or sa vina banii si sta ,asteapta dar in acelasi timp dezbina ..daca nu vin banii si nu exista nici macar o mica sansa ..pleca demult .la ce sta ?cu cat a lungit-o mie imi intaresre convingerea ca tot ce a promis dl Pablo Conceisao se rezolva .cand nava e in deriva sobolanii fug primiii daca nu e in deriva chitaie intruna si ramane pe punte .posibil ???
Hai cu falimentul
vin banii ,saptamana viitoare dupa saptamana viitoare dupa saptamana viitoare ,deci la Anul ...si la multi ani ! no tengo dinero !
in principiu,niciodata.
Cand te baneaza randume sa nu te mai vedem aici?
are, azi e mitoman.
VINE MULTESCU SARACU DE ABIA MAI STA PE PICIOARE SA MAI FEIE UMILIT INCA O DATA SA IL DIA AFARA INCA O DATA SI BINE INTELES SA NUL PLATIASCA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.