Comentarii (10)
samertx  •  26 Ianuarie 2020, 01:08
Postat de valyomanid4 pe 26 Ianuarie 2020, 00:58

Pe 2 am apucat sa postez doua comentarii si pe 3 doar unul, m-au luat in colimator...:)))

Din ce motive, Vali? Cred că se va vorbi despre noi la modul trecut în cel mai scurt timp. Vin noile generații din urmă, cică Impe a ajuns la ediția 100. :))

valyomanid4  •  26 Ianuarie 2020, 00:58
Postat de nojoke pe 25 Ianuarie 2020, 22:27

:))))))))))))) nr 4 CONTARANE? NU PREA MAI INTRU PE CIRCUL ASTA DE CHAT... CAND LE AI CONSUMAT PE 2-3 ?

Pe 2 am apucat sa postez doua comentarii si pe 3 doar unul, m-au luat in colimator...:)))

samertx  •  26 Ianuarie 2020, 03:16
Postat de nojoke pe 26 Ianuarie 2020, 03:08

:)))))))))) DA DA ..SIGUR TE SIMPATIZEAZA..PE MOTIVUL..? LASA L CA ASTA MANANCA SALAM CU SOIA ALATURI DE NOI IN ROMANICA?

Tot ce-i posibil, nu știu ce să zic. Eu îi simpatizez, ei mă acceptă așa cum sunt, dragoste pe viață, țuștiule. Poate contează că sunt bucureștean de mic, mai știi? :))

nojoke  •  26 Ianuarie 2020, 03:08
Postat de samertx pe 26 Ianuarie 2020, 02:55

Nu, dar cred că mă simpatizează. Știi că atunci când mă apucă comentariile dese mă lasă cu vreo câteva peste limită, mai iau o oră, 24 chiar, dar nu mi- au închis contul. Poate ei consideră că nu merit să fiu banat pe viață pe acest cont. Cine știe...

:)))))))))) DA DA ..SIGUR TE SIMPATIZEAZA..PE MOTIVUL..? LASA L CA ASTA MANANCA SALAM CU SOIA ALATURI DE NOI IN ROMANICA?

samertx  •  26 Ianuarie 2020, 02:55
Postat de nojoke pe 26 Ianuarie 2020, 02:24

:)))))))) LASA METRE CA TU INCA REZISTI PE BARICADE CU CONTUL ASTA.. AI PILE..SHAFULE?

Nu, dar cred că mă simpatizează. Știi că atunci când mă apucă comentariile dese mă lasă cu vreo câteva peste limită, mai iau o oră, 24 chiar, dar nu mi- au închis contul. Poate ei consideră că nu merit să fiu banat pe viață pe acest cont. Cine știe...

nojoke  •  26 Ianuarie 2020, 02:24
Postat de samertx pe 26 Ianuarie 2020, 01:08

Din ce motive, Vali? Cred că se va vorbi despre noi la modul trecut în cel mai scurt timp. Vin noile generații din urmă, cică Impe a ajuns la ediția 100. :))

:)))))))) LASA METRE CA TU INCA REZISTI PE BARICADE CU CONTUL ASTA.. AI PILE..SHAFULE?

nojoke  •  26 Ianuarie 2020, 02:19
Postat de valyomanid4 pe 26 Ianuarie 2020, 00:58

Pe 2 am apucat sa postez doua comentarii si pe 3 doar unul, m-au luat in colimator...:)))

:))))))))))) da Jijel ..SPONSORIZARI..SUNTEM VREO CATEVA...VECHITURI..CARE LE STA IN GAT FICISIBISTILOR...

creeperno999  •  25 Ianuarie 2020, 22:51

Pe mine ma intereseaza cum joaca,nu gagica lui

nojoke  •  25 Ianuarie 2020, 22:27
Postat de valyomanid4 pe 25 Ianuarie 2020, 22:00

Frumos, totusi, de unde stie jurnalistul ca Kristian e indragostit pana peste cap ?..:))

:))))))))))))) nr 4 CONTARANE? NU PREA MAI INTRU PE CIRCUL ASTA DE CHAT... CAND LE AI CONSUMAT PE 2-3 ?

valyomanid4  •  25 Ianuarie 2020, 22:00

Frumos, totusi, de unde stie jurnalistul ca Kristian e indragostit pana peste cap ?..:))