Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
dinamo a fost iubita de adevaratii suporteri pentru un dumitrache, dudu georgescu, nunweiller toti fratii, pircalab, fratila, doru popescu , danut lupu, danciulescu, deleanu, lucescu, dinu, talnar si multi altii care i-au urmat. nu pentru MAI nu pentru militie nu pentru faradelegile facute de aceste servicii. azi mai mult ca oricind imi dau seama ca acei ce conduc destinele acestui club nu au mama nu au tata. nu am crezut ca fosti jucatori crescuti acolo sau sportivi sa nu isi ajute echipa. vorbesc de lucescu si tiriac. o mai mare rusine si faptul ca sint ghidonati de altii sau pur si simplu sint zgirciti sau banii lor sint la altii mai mari de pe acolo ma face sa cer o lamiie fiindu-mi sila. jucatorii atit pot si nu te poti astepta la minuni. fara bani nu faci nimic. jucatorii saracii isi dau duhul si joaca repet cit pot si si-ar dori sa poata mai mult. nu insaa si cei ce conduc destinele su le-au condus. borcea cu banii furati smecheriii de badea si altii au folosit banii altora. sincer cred ca dinamo este condusa de altii si nu vor sa piarda jucaria dar nici sa o vinda. pornind de la toate aceste fapte imi este rusine de nerusinea lor. nu c redeam sa vad oameni atit de cinici fara suflet fara sa nu aiba rusinea de a fi de ani de zile tinta mistourilor si a luptei pentru a evita retrogradarea. poate ca acum ca tot nu le plateste salariile se vor bucura de niste economii pe la rezilieri si aducerea de jucatori submediocrii. conducatori smecheri dar fericiti.
D-aia face el atatea nazuri sa-i i se dea hartie ca poate pleca gratis?La fel cum a facut si cand era Bratu?Sa nu se uite ca-de valoros ce e-tot gratis a plecat si de la Gaz Metan,tot gratis si de la Cfr si tot gratis si de la Evian!Dinamo inca nu s-a lamurit,dupa ce a pierdut trei play off cu el"lider"?
Si atunci de ce Gigi l-a ofertat asiduu si l-ar lua si maine, gigisti ipocriti? fcsb n-are jucator de valoarea lui Nistor!
Il vrei la elucubraţia fc fcsBecali? Unde "s" nu stie nimeni ce inseamna!:)))
la ce ora ai terminat tura ??
Ar fi si timpul!Dinamo trebuie sa se resusciteze!A fost cea mai precara perioada din istoria lui Dinamo!Sa fie "dependenta"de un jucator limitat si lipsit de carisma!Nistor sa se duca unde o vrea!Cu toate ca e complet neverosimila stirea cu Craiova!Fiindca Piturca nu sufera sa-i sufle nimeni in ciorba lui!Plus ca il are pe Cicaldau!
Nistor a făcut multe lucruri bune la Dinamo!! Măcar sa fi făcut alți figuranti cat a făcut el! Parca am fi la caricatura de fc5b care sta numai in arbitri! Numai ca pe Dinamo, folcloristii gigisti in negru, o ard pe unde o prind, la modul grosolan!!
La Evian a fost doar in excursie!
Jucatorii despre care vorbesti nu au avut caracter si onoare jucand pentru Dinamo deoarece vedeau si ei cum erau ajutati vadit de arbitri si de statul comunist.Majoritatea erau de la alte cluburi care simtisera pe pielea lor furaciunile acestui club odios.Nimeni nu plange pentru Dinamo.
Bai dar prosti mai sunteti voi astia care credeti ca Universitatea da 1000000 de euro pe un jucator conflictual si de 31 de ani ca sa-l poata vande pe Cicaldau!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.