Alte știri din fotbal
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
6
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
„Nu l-aș fi numit pe Lucescu la națională din două motive” » Fostul mare internațional surprinde
2
DUR! Ionuț Lupescu i-a răspuns acum lui Burleanu: „Întrebarea mea pentru el este următoarea”
6
Știri din fotbal internațional
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Pregăstesc o ofertă uriașă pentru Julian Alvarez, pentru a le întrece pe Barcelona și Arsenal
0
Nebunie în semifinala lui Cosmin Contra! Echipa lui a egalat în minutul 90+8 » Ce a urmat
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
EXERCIȚIU DE LOGICA... Și-a lăsat familia și prietenii in pragul sărbătorilor ca să fie Grinch in seara de Anul Nou pt câteva mii de euro și voi aveți pretenția sa renunțe "nefugarit prin Bucuresti" la 360.000? O sa-și ceara drepturile de pe plaja din Ibiza prin domnii avocați... Hai sa fim serioși, Dinamo este condamnata!
Greseala e a ta pt ca-i bagi in seama. 80% din comentarii sunt ale unor *** care doresc atentie, doresc sa fie bagati in seama. Prin faptul ca le raspundeti, le dati ceea ce isi doresc: atentie, adica ii validati, ei fiind, de fapt, drojdia societatii. Nu mai raspundeti tuturor ineptiilor si tuturor agramatilor!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și articularea cuvintelor are rostul ei, cu i sau doi de i. Știi că, cu cât scriem mai prost, îi prostim și pe alții ( cu doi de i) din jurul nostru? :))
Nu există comentariu să nu aibă un subiect la bază, metre. Altceva n-avem ce împărți. Te salut!
Amice, inca odata..poti sa-mi aduci argumente sportive, vis-a-vis de comentariile mele ? sau poti doar sa subliniezi o interpretare personala, diferita de a a ta, a unui cuvant ?Aici, toti cei care nu aveti argumente, deviati discutia..unui scria mai jos ca am mai multe conturi, ca sunt stelist, tu ma iei ca am scris cetateni cu i, cand trebuia cu doi i...suntem totusi la o discutie despre fotbal, nu ?
Gigiguștere ce-ai vrea tu ***, sa te intrebe DDB ce are voie sa scrie si ce nu???...bă, dupa ce ca sunteți ***, voi stelistii-fcsbisti va credeti zmei, dar sunteți doar niste ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cetățenii au plecat spre polistul, cetățeni de bine i s-au opus. Clasa a 2-a, rândul de la geam. :))
Nu este vorba despre gramatică, este vorba despre nick-ul tău. Ai scris ani de zile că ești dinamovist, că ești șofer de taxi în Timișoara, eu ți-am apreciat comentariile. :)) Iar cetățeni se scrie cu un singur i, metre.
Contra nu va renunta la nimic, pentru ca e un mercenar care il intereseaza doar banii.
NU suntem pe un site de gramatica..si vezi ca si tu ai scris CETATENI cu un singur i, si trebuiau 2...dar asa e cand nu ai argumente vis-a-vis de articol..te iei de o eventuala gresala gramaticala..consider ca, cunosc bine limba romana...si as aprecia argumentele sportive...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.