Alte știri din fotbal
Ce urmează pentru FCSB după eșecul lamentabil cu CFR Cluj » PATRU meciuri de „foc” cu contracandidatele directe pentru play-off
0
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Pe cine a remarcat Basarab Panduru după FCSB - CFR: „Formidabil”
0
Andre Duarte nu va uita prea curând primul meci la FCSB: „Rău! Normal că suporterii au făcut asta”
0
Știri din fotbal internațional
Imagini rușinoase de la Barcelona » Un miliard și jumătate de euro pentru un „stadion-cascadă”
0
Plecat de la CFR Cluj, a semnat cu noua echipă în timpul meciului cu FCSB: „Bine ai venit la campioni!”
0
Final de drum » Andrei Vlad a rămas fără echipă: „Mulțumim!”
0
Masacru în Mexic, cu cinci luni înainte de Campionatul Mondial » Au fost împușcați pe terenul de fotbal: sunt cel puțin 11 morți!
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Soldații ruși sunt scoși din spital și trimiși pe front direct în scaun cu ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Nu exista Cortacero! E de fapt tot Borcea si cu Negoita, dar care conduc din umbra. Spaniolul asta nu are bani nici sa treaca strada, este o teapa mare. A spus si Danut Lupu, singurul care spune lucrurilor pe nume, chiar daca pe multi supara asta!
Să stea liniştiţi băieţii, ***r.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce spuneau fanii dinamovisti acum ceva timp: "Pablo este cunoscut în Spania ca un cumpărător de profesie pentru echipele aproape în faliment, în care investeşte banii altora. În 2018, a vrut să cumpere Almeria, dar nu a reuşit să ducă tranzacţia până la capăt. Afacerile lui în fotbal nu există. Există doar nişte încercări care urmează acelaşi tipar".
mimamo e intr-o foame teribila si asa va ramane. Spaniolii n-au dupa ce bea apa. Le va da o mare teapa jucatorilor care au de incasat bani, vor fi indepartati si vor aduce spanilori de liga 3-a, care vor fi platiti cu maxim 3.000 de euro pe luna.
Corect. Dinamovistii sa pupe mâna lui burlesc. La anu vom avea 18 echipe.burlescu stie de ce!!!
Corect, dar nu restante din Ianuare frate...
Telenovela de Romania care dovedeste ca viata bate ,,filmul'' continua, Los Dinamos telenovela care a demolat practic Las Fierbinti si Tanar si nelinistit ajunge la un neverosimil episod 12000, un episod in care ca si de obicei frama se bate cu dragostea, cu iubirea dar...tot intr-o saracie lucie, milogelile, scheunaturile, raurile de lacrimi curse din ochii inrositi de alchool si joint-uri ieftine, te uiti la ei si-i vezi cum dau din coada si parca iti vine mila de ei. Dar, acesti catelusi jalnici la ordin se transforma in cei mai violenti infractori, ataca in haita si nimeni nu le face nimic pentru ca velea stie de ce...au fost si ei atunci in Piata Victoriei in august 2017: ,,UPDATE 00:30 Jandarmii au declansat o ofensiva asupra unui grup izolat de protestatari violenti din Piata Victoriei si i-au dispersat in zona bulevardului Nicolae Titulescu. Cativa au fost pusi la pamant si urcati apoi in dubele Jandarmeriei. Timp de o ora, mai multi protestatari, banuiti ca fac parte din galeriile unor echipe de fotbal, potrivit jandarmilor, au aruncat cu petarde, fumigene, sticle si pietre inspre fortele de ordine. Jandarmii au replicat cu gaze lacrimogene. In final, grupul a fost dispersat. In urma acestei actiuni, jandarmii au ocupat Piata Victoriei iar protestul este pe cale sa se incheie. UPDATE 00:10 Jandarmii au gasit asupra unor membrii ai grupurilor care au provocat violente sticle incendiare si cutite.
da,e clara treaba! la cum joaca Dinamo nu va mai retrograda nimeni nici sezonul asta! vom avea 18 echipe sezonul viitor
Astia vor salarii dar "noiiiiiii patroni" abia au facut rost de bani pentru NA. Va dati seama unde a ajuns mizeria asta de club daca sorescu este jucătorul cel mai reprezentativ al echipei
În locul lor m-aș abține de la declarații gen "meritam sa câștigăm" dacă nu intervenea burleanu jucați la matineu...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.