Alte știri din fotbal
Îl va înfuria Mirel Rădoi pe nașul Becali? Gata să nu mai respecte dorința numărul 1 a patronului: „Nu putem să continuăm la infinit”
0
Ionel Dănciulescu revine ca antrenor după mai bine de un deceniu! Iată în ce condiții: „Ca întotdeauna, eu ajut”
0
Ministrul Apărării a găsit PRĂPĂD la Steaua: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
0
Conferință de presă explozivă a ministrului Apărării: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
0
Știri din fotbal internațional
„Aroganța” lui Montella, după ce l-a învins pe Lucescu: „Primul antrenor străin participant la Euro și la Mondial”
0
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Italia mai poate ajunge la Cupa Mondială 2026! Singurul scenariu-speranță
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Pavelescule ma ingrijoram ca trece ziua si nu ti-ai bagat comentariile zilnice cu sovieticii si cazarmile! E si obsesia asta ta maladiva o forma de patologie! In orice alt stat membru UE si NATO, cred ca erai intr-o institutie unde sa primesti ingrijiri adecvate.
pai daca jeneralii tin... ghencea pentru cei 10 talpanisti de la popota ..??!!
dap ... corect coane fanica .. promisiunile inainte de alegeri ... intalnirea ... dupe alegeri !! sa nu bata la ochi !!
Cred ca am gasit solutie,sa fie construit in forma de litera ,B, oricum au fost salvati de divizia asta si asa poate fi si teren de fotbal si arena atletisc !!
Destepti rau astia de la DDB care in loc sa puna presiune pe Orban ca sa lase lumea pe stadioane, ei vor stadion nou. Ca sa stea gol! Halal galerii de carton manipulate politic 100%!
Niciun guvern nu poate investi pe o proprietate privata! A renuntat Badea la stadionul Dinamo?!
Nu poate fi ddrby cu o firmă de aragaze....
Prostule, Gigi plateste chirie, si plateste mult, chiar f. mult, n-are nevoie de stadion. Peicepi, prostalaule?
Dar Gigi? Gigi când își face stadion? Aaa, stai că nu mai are sens. FC FCSB dispare!
*** LUI BURLEANU..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.