Alte știri din fotbal
Daniel Covaciu: „Am cumpărat noi loc de veci! Dar am vrut să le văd caracterul, obrazul!” » Înmormântarea lui Constantin „Gogu” Covaciu are loc la prânz
2
Doliu în fotbalul românesc. A murit Silviu Stănescu, fost jucător și antrenor secund la Universitatea Craiova
0
Supriză pentru jucătorii de la Poli Timișoara » Ce au făcut fanii înainte de debutul în Liga 2
0
Gică Popescu, discurs vehement după eșecurile lamentabile din Europa: „Avem un fotbal foarte, foarte sărac. Nu vă așteptați la miracole”
3
Știri din fotbal internațional
A trecut de grupe la Mondial, dar selecționerul tot a fost demis!
0
Senatoarea rasistă care l-a insultat pe Mbappe vrea să fie președintele Paraguay-ului
2
Fanii s-au bătut cu scaune, poliția a intervenit, meciul a fost suspendat
0
Barcelona riscă și face un nou pas pe pista „Julian Alvarez” » Ferran Torres, enigmatic: „Vreau să fiu fericit”
0
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
Cum descrie presa străină operațiunea spectaculoasă din România pentru ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
La meteo se anuntase cod portocaliu de vijelii in zona bucurestilor!De altfel,pe toata durata meciului de la Voluntari a plouat torential!Dar oricum, dinamovistii erau resemnati de ce arata aceasta caricatura de echipa!Iata,peste o luna si ceva incepe noul campionat si adunatura lui Rednic inca nu are automatisme in joc,inca nu arata a Dinamo!De ce nu a continuat intinerirea echipei,pe care o incepuse Bratu?
ca suporter dinamovist de la 7 ani si am 65, ce *** sa vin la meci intr-un campionat MANJIT GROSOLAN de casele de pariuri . mai bine merg la kkkk si inhalez la halba maltul de hamei ,decat sa merg la *** lui jino si burleanu .sai *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mimao echipa nimănuia.
Să trăiești 150 de ani, maestre vopsitor. Nu scapi de meteahna asta, de a tăia de la unii vreo 2, 3 sute ca să pui la alții câte o mie-două:)) Știm noi cum se numără spectatorii pe la unii, nu ne-am născut ieri.
Probabil strang banutii pentru meciurile din cupele europene. Meciurile altora.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.