Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
0
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
1
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
A venit replica Dianei Șucu: „E un impostor!” » Respinge virulent afirmația că și-a presat soțul să cumpere Rapid pentru a-și face copiii fotbaliști
5
Știri din fotbal internațional
Au „cucerit” Centrul Vechi » 4.000 de suporteri ai lui Feyenoord vor pleca în „corteo” spre Arena Națională
3
Surpriză de sărbători în cantonamentul Barcelonei » Compania auto din Emirate a împărțit cadouri aurite!
0
Echipa care a câștigat cei mai mulți bani în acest sezon din Liga Campionilor » 5 cluburi au depășit deja pragul de 70 de milioane de euro
0
Universitatea Craiova - Sparta Praga, în Conference League. Echipele de start
7
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
4
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Scandal în tabăra suveraniștilor. De ce era previzibilă ruptura și cum ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Revoltă la conferința CAB: o judecătoare a recunoscut în direct că TOT ce a ...
Libertatea
Probabil strang banutii pentru meciurile din cupele europene. Meciurile altora.
La meteo se anuntase cod portocaliu de vijelii in zona bucurestilor!De altfel,pe toata durata meciului de la Voluntari a plouat torential!Dar oricum, dinamovistii erau resemnati de ce arata aceasta caricatura de echipa!Iata,peste o luna si ceva incepe noul campionat si adunatura lui Rednic inca nu are automatisme in joc,inca nu arata a Dinamo!De ce nu a continuat intinerirea echipei,pe care o incepuse Bratu?
ca suporter dinamovist de la 7 ani si am 65, ce *** sa vin la meci intr-un campionat MANJIT GROSOLAN de casele de pariuri . mai bine merg la kkkk si inhalez la halba maltul de hamei ,decat sa merg la *** lui jino si burleanu .sai *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mimao echipa nimănuia.
Să trăiești 150 de ani, maestre vopsitor. Nu scapi de meteahna asta, de a tăia de la unii vreo 2, 3 sute ca să pui la alții câte o mie-două:)) Știm noi cum se numără spectatorii pe la unii, nu ne-am născut ieri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.